SIA Metausta /Powersport.lv - Krāpšana

12.09.2023. Veicu preces pasūtījumu, preces maksa tika ieturēta pasūtījuma veikšanas brīdī un savā e-pastā saņēmu pasūtījuma apstiprinājumu. Pasūtījuma veikšanas procesā piegādes datums bija norādīts 7 dienas, bet saņemtajā pasūtījuma apstiprinājumā piegādes datums nekur nebija norādīts. 19.09.2023. Interesējos par pasūtījuma statusu, kad vienīgo reizi sazvanīju uzņēmuma pārstāvi, kura uzreiz atbildēja, lai jautājumu rakstu uz [slēpt]@powersport.lv. Vairāk uzņēmumu nav iespējams sazvanīt - neatbild vai visu dienu ir aizņemta līnija. 19.09.2023. Un 21.09.2023. Uzrakstīju e-pastu, uz kuriem 26.09.2023. Saņēmu atbildi, ka prece tiks piegādāta 14-20 dienu laikā. Prece netika piegādāta, uz manu pieprasījumu atgriezt naudu, nauda nav atgriezta. Uz maniem 17.10.2023. , 31.10.2023. Un 05.11.2023. E-pastiem atbildi neesmu saņēmis. Prece nav piegādāta, nauda nav atgriezta, uzņēmums nav sazvanāms, uz e-pastiem neatbild.

B