www.sudzibas.lv Sia Makrum Neizmaksāta alga, avanss, atvaļinājuma nauda.

Sia Makrum - Neizmaksāta alga, avanss, atvaļinājuma nauda.

Strādāju šajā uzņēmumā vairāk par 4 mēnešiem. Uzņēmuma vadītājs piedāvā maksāt algu aploksnē. Grāmatvede neatbild uz zvaniem un ziņām. Nesaņēmu algu par pilnu nostrādāto mēnesi, nesaņēmu atvaļinājuma naudu pēc atlūguma uzrakstīšanas. Par citiem mēnešiem algu skaitīja kontā kā aizdevums. Šajā uzņēmumā darbojās krāpnieki ar pieredzi, visas sarunas tiek izdomātas iepriekš un pasniegtas pēdējā brīdī. Uzņēmuma vadītājs apmaksā auto stāvvietu un aptur speciāli, lai automašīnai tiktu uzlikts sods. Par objektiem tāmes netiek uzrādītas. Tukši solījumi un atrunas.

Tipisks latviešu bizness (lasi: žīdu)!

G Gonzo23 01.09.2023

#VID rakstiet

Tas ir bezcerīgi un bīstami!

A Aleksejs7749 01.09.2023

Varu pateikt tikai, ka šim uzņēmumam SIA Makrum tagad ir ļoti lielas nepatikšanas. Zem kurām firmām strādā un kā aploksnes nēsā.