www.sudzibas.lv SIA LiiR Latvia , LiiR Latvia Slikta apmaksa, melošanas par stundas

SIA LiiR Latvia , LiiR Latvia - Slikta apmaksa, melošanas par stundas

Stradaju par setnieku firma ''Liir Latvija'' par setnieku perioda no 07.01.2019 gada lidz 09.04.2019 gada. Darba vieta bija - krisnaja valdemara 100. Vina saki-ka stradat vajag 1-2 stundas diena. Territorija bija viena cela kura iet uz augsu mala blakus, pec tam cela pie galvenas iejas uz ofisiem, cela gara kura iet pie (gandriz) pie pietura, autostavieta, pagalma ieksa un garazas vieta no ieksas puses un maza territorija kur ir zalumi ar eglem un kokam. Vel vina Saka ka vajag mazgat gridas ieksa ekas. Tur 4-5 stavi vajag mazgat pa svetdienam. Parrakstijam ligumu masina un vina iedeva atslegi no ekas. No vinas vardiem vajag rudeni savakt lapas, ieksa tirit ari bet galvenais mazgat gridu abiem iejem. Ziema vajag ar lapstu tirit territoriju. Seit viss skaidrs. Par viss vina saki mana alga bus-200 euro. Ka var dzivot uz sitam kapejkam smiekligi? Stradaju diena pa 4-5 stundas velvajag stradat svetdienas. Vini doma ka man viss par nevajag naudas. Darbadeveja attiecibas-ka darbnieks ir vinas mantas. Kad nebija sniega vel bija mierigs. Bet problemas Sakas kad sak iet sniegs. Prieksniece teica, ka smiltis nevajag met pie ejam. Tapec ka cilvekam kuram pieder Sita eka nepatik smiltis, vins smeret iejas un pec tam loti netirs. Bet kad sak iet sniegs vina saki ka tev jabut uz vietas no plk.4-00,4.30 lai nekustas sniegs un nebija uz asfalta ielimiti gabalas ar sniega no kajas. Ja no plk.12.00-15.00 iet snigs diena, tad vajag vel atnakt un iztirit objektu no sniega vel. Saja perioda es stradaju divas darbas, tapec ka par 200 euro izdzivot nevar viss par. Otra darba objekts atrodas ne tik tali, no Sita darbavieta.3-4 pieturas, bet apvienot bija loti gruti. Brigadere atbrauca katru dienu, kad ietsniegs un parbaudija ka es uzkopju territoriju. Un sudzejas ka sniegs tur-sniegs tur un vel problemas. Un vajag atnakt pa dienu iztirit. Ja gribat lai cilveks neaizbeg no firmas maksajat diena par 4 stundas-20,30 euro un par svetdienam divkart apmaksa. Pec darba es noguris ta ka es nostradaju - buvnieciba. Pec tam vina zvanija un piedava nostradat par kapejkam-4,5 euro stunda es varu iznakt uz cita adrese kur bija vinas firmas objekts braslas iela 19 a, ka tur stradaja vecs virietis un vins slikti strada un loti leni. Ka vajag iztrit sniegu ar lapstu, izbojat ledus un uzmet smiltis. Vina vel zvanija pec tam dazas reizes. Bet tas ir nav mans darbs, liguma neuzrakstita ka man vajag iet uz citu vietu un stradat par kapejkam sitam. Stradaju tur 2-4 stundas diena. Aprili menesi vina saki, ka ipasniekam nepatik ka es tiru territoriju un ka vins negribi lai es tur stradaju-krisjana valdemara 100. Vini saki ka ej majas, vairak tu seit ne strada. Nakosaja diena-vina piezvanija man un teica ka mums vajag satikties-masina, lai es pierakstiju iesniegums ka es aizgaju prom no darba pec pasas velesanas. Es vinai saki, ka tas nevar darit pec darba likuma, ja es nostradaju vairak neka 3 menesi, jus negribat lai es tur stradaju jums vajag piedavat citu darbu. Ja es nostradaju parbaudes laika jus nevar man izmest ara un viss ja jums kaut kas nepatik. Es saku ka rakstijat uz lappas pec kadas velesanas jus gribat lai es nestradaju jusu firma. Vina saki okay-es piedavasu tev darbu. Uzkopt gridu veikala-''gerry weber''. Mazgat gridu. Es negribeju blausties-stridities ar vinu. Man atri vajag naudas un es pikritu vinas malas. Bet pec likumdosanas vina ir nepareizi izdaritu. Algas mazas. Stundas ir par lielas. Un kotrolet katru dienu tas ir par daudz. Un tikties masina-bet ne ofisa tas ir galigi viss par. Kad es uzrastiju iesniegumu pec pasas velesanas. Vina jau smejas. Tas smiekligi redzet ka vinas sejas bija dusmigi pec tam smejas. Kad saprata ka es esmu mulkis un vina atrada citu mulkis kurs strada par tada bediga alga. Naudas izmaksajat pilna apmera, bet ja vina prasa ka vajag uzrakstit papiru par izbegsanas darba ja periods 3 menesi vina nevar vienkarsi ar jums izbeigt darba attiecibas pec darba likumsana. Brigaderis ka sauc es neatceros. Vina brauks ar baltiem kablukiem-masina. Kur ir uzlime uz masinu logotips-liir. Brigaderis ir brunete vecs 45 gadi. Ar resniem kajam. Augums-1.60,1.65

Papildināts podolansmaksims1 02.11.2023

Vel ieksa ekas kad mazga gridas-vajag savakt puteklus ar lupatu
*Un es kludojos par menesi es sanemu menisi-105 euro,tas ir bediga alga un sita firma viss par NAV IEGA STRADAT.

Papildināts podolansmaksims1 02.11.2023

Vel es kludojos es nostradaju sita firma gandriz 8 menesi par 100 euro-smiekligi

podolansmaksims1 02.11.2023

Alga sararaksts