Sia "kvarcs" - Sūdzība

Pēc skolā uzdotā projekta "Pirmssvētku cenas" devos pa Madonas elektrotehnikas veikalu tīkliem salīdzināt cenas elektroprecēm. Kad biju nonācis līdz veikalam Kvarcs kur veicu savu izpēti tiku izraidīts no veikala un mana projekta piezīmes man tika atņemts, esmu mazliet sašutis par šādu attieksmi :(

J

D damn 27.11.2008

tev nav nekadu tiesibu izmantot veikala informaciju bez ta vaditaja piekrishanas, un tev par to bij jaluudz veikala vaditajam! prieks ta ir domats internets lai petitu..
labak butu petijis partikas cenas, jo elektronikai nevienam naudas nepaliek ;)

J joko 28.11.2008

Viņam kā pircējam ir tiesības ieiet veikalā un pierakstīt, salīdzināt cenas. Tās ir mūsu, kā patērētāju tiesības. JO man ejot veikalā, nav jāiet pie veikala vadītāja un jālūdz vai varu paskatīties cenas. Tas ir absurds.
Un apskatīt cenas un sortimentu nav nekāds pārkāpums vai noziegums tās atkal ir PATĒRĒTĀJU tiesības.
Tā kā sorry Damn..šoreiz tu saki nepareizi..viņš gāja pētīt PIRMSSVĒTKU CENAS. UN TAS NAV NOZIEGUMS!!!

J JURIS 29.11.2008

Tā cenas t0ev atņēma veikala vadītājs! Kā būtu, ja kāds ietu uz tavu darba vietu (RD) un zondētu cenas? Vismaz formu būtu novilcis, pirms ej uz konkurentu veikalu izzondēt svētku piedāvājumu. UN skatīties tev arī neviens neaizliedza, cik redezes atmiņa atgādināja, tik arī varēji priekšniecībai noziņot. Demonstratīvi pierakstot cenas, tu sev uzticēto darbu nepaveici!!!??? Tā reizēm gadās... Sorry!

JEBANUTA IESTADE...

U URBIS 15.03.2009

loti nekompetenti pardeveji ...itseviski pie datortehnikas un tv...iestastis tev jebko tikai lai nopirktu un tiktu vaļā no tās preces

U URBIS 15.03.2009

agrakos laikaos pardeveji bij ok profi, bet tagad kaut kādi jauni gurķi paņemti kuri ir bez ponas ko tirgo...

A Andis 21.04.2009

Ieperkoties kvarcaa ieteiktu ljoti uzmaniities. Vai nu darbinieki pashi neko nejedz no elektropreceem vai apzinati krapjas. Pirms nedeljas man ievajadzejaas krustsleedzi Veikalaa saka esot izvilka no atvilktnes un iepakoja kastee es arii aatrumaa neapskatiijos. Majaas izraadaas iesmeereejushi par 5ls parastu sleedzi.

Z Zane 16.09.2009

Urbi - Te nu es Tev it nemaz nepiekrītu. Iespējams, kādreiz par datortehniku tur bija lieki ko jautāt, jo ar vīru Kvarcā iegriežamies vismaz reizi divos mēnešos, bet šobrīd tur ir viens jaunietis, kas no datortehnikas sajēdz visai daudz, turklāt paskaidro cilvēcīgi saprotamā valodā, minot piemērus, iespējamos mīnusus, plusus. Tiešām, vismaz par datortehniku nesūdzos, man pat bija vēlme veikalā uzturēties mirkli ilgāk, jo, puisis stāstīja laipni un visu patiesību (man bija līdzi vīrs, kas strādā Datu Drošībā par datorinženieri), ko vīrs augstu vērtēja. Ejot prom, pārdevējs no sirds laipni atvadījās. Iekāpjot mašīnā ar vīru pat savstarpēji bijām izbrīnīti par laipnu un precīzu apkalpošanu, turklāt izlasot Urbja komentāru, radās pilnīgs pretstats. Varbūt jaunietis vēl tajā laikā nebija iestrādājies, jo jaunieti manījām pirmo reizi manījām aprīlī, kā nojautām pēc viņa stāstītā, tad viņš veikalā strādā tiešām nesen un studē datorzinātnes. Turklāt virs papildus pārbaudot uzdeva jautājumus, kas ir vairāk saistīti ar datorlietošanu ikdienā, viņš atbildēja ļoti skaidri, bez liekiem svešvārdiem, kā to dara daži labi datorzinātņi, turklāt atbilde bija precīza, lai gan maz ticams, ka cilvēks, kas nav ar datoru uz lielu "Tu" to nevarētu zināt, jo ar tādu jautājumu būtu jāgriežas pie datormeistara (par Kvarca datormeistaru gan labāk runāt nevēlos, tur man ir pretēja attieksme). No sirds rakstu, ka Kvarcā man patīk iegriezties, īpaši, ja runa par datortehniku.

P.S. Topika autoram varu arī piekrist, ka tā darīt nedrīkstēja, jo patērētāja tiesības ir izvērtēt, neatkarīgi no kuras institūcijas vai organizācijas viņš nāk.

A anita maruta 21.04.2017

2o.aprīlī internet veikalā Kvarcs.lv iegādājos Elektrolux gludināšanas sistēmu. ESmu patīkami pārsteigta par operatīvo in profesionālo pasūtījuma izpildi - no naudas ieskaitīšanas pārdevēja kontā līdz prece bija man rokā Siguldā pagāja nepilna diennakts! Super! Prece lieliska, cena arī, visi garantijas papīri aizpildīti, arī konsultants pa tālruni runāja profesionāli, pārliecinoši un atstāja ļoti zinoša cilvēka iespaidu. un pats galvenais - šis pirkums absolūti nelika man stundām klīst pa neaptverami plašām veikala telpām, bet īsi un skaidri noveda pie BRĪNIŠĶĪGA rezultāta, Paldies Kvarcs.lv kolektīvam par operativitāti un cieņpilno attieksmi pret klientu! Lai jums arī uz priekšu viss veicas!