SIA IL"S - nepatiesa

ja vēlaties nopirkt reklāmas laukumu vai ievietot privātsludinājumu avīzē, kura neiznāk- laipni lūgti avīzē Info Latvija. protams Jums ir iespēja arī tur iegādāties citus prezentreklāmas pakalpojumus un varat būt droši arī tur nekas nenotiks kā solīts. Protams, visas šīs iespējas tiek piedāvātas ar iepriekšēju apmaksu. Ja jums ir daudz brīva laika varat pieteikties darba un nesatraucieties- alga jums nebūs jāsaņem. tā kā visplašākās iespējas. laipni lūgti!

I

S SMSpelna 03.06.2009

Labaakaa alga, nemaz nestraadaajot! Sanjem naudu par katru ienaakosho sms! www.smspelna.lv
Un arii reklaamas izvietoshanai zemas cenas. Un reklaama vienmeer sasniedz savu meerkjauditoriju!
www.smspelna.lv

C cietumāviņu 04.12.2009

Ja Jūs kaut kādā veidā ir apkrāpis uzņēmus SIA "IL un S" laikraksts Info Latvija vai Info Cēsis ar personu Leonora Drozde priekšgalā, tad ziniet, ka tādu uzņēmēju un vispār cilvēku ir ļoti daudz, tiek veidots kopējs prasības pieteikums tiesā, lai apturētu šo personu, lūdzu piesakies rakstot uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv vari arī noskatīties tv3.lv mājas lapā BezTabu 3.decembra raidījumu arhīvā, kur jau sākakm to darīt, apturēsim viņu...