SIA "IL un S" avīze "INFO LATVIJA" - Muļķošana

Pirms kāda ilgāka laika ieliku reklāmu SIA "IL un S" izdotajā avīzē "INFO LATVIJA". Nekādu ziņu par šādu avīzi kopš tā laika neesmu dzirdējusi. Kad zvana uz šīs iestādes norādīto telefona numuru, man atbild, ka laikraksts sen ir iznācis un reklāma tur tikusi izvietota. Pagājis jau kāds pus gads, bet neku šādu laikrakstu neesmu redzējusi, arī neviens no maniem pāziņām un klientiem tādu laikrakstu nava redzējis, bet vēljoprojām tiek zvanīts un piedāvāt pie viņiem izvietot reklāmu. Pati saņēmu šādu zvanu atkal pirms kāda laika. Nekādas atdeves nebija.
Kad uzdevu jautājumu, kur šī avīze tiek izplatīta, man atbildēja, ka visā Latvijā, ka es vienkārši neesmu to redzējusi. Ka tirāža ir ap 60 tūkst. Bet ar šādu tirāžu, ja ne man, tad vismaz kādam būtu bijis jāredz šo avīzi. Varbūt kāds var man palīdzēt un pateikt, kur šo laikrakstu var redzēt, jo gribētos redzēt kā mana izvietotā eklāma izskatās laikrakstā. Varbūt vēl kāds ir sasķāries ar šo uzņēmumu?

I

Z Zaiga 13.10.2009

Kādas muļķbas, pati strādāju sajā uzņēmumā 1, 5 gadu un laikraksta "INFO LATVIJA" jau tad bija izaugusi līdz 35 000 eks.
domāju, ja cilvēkam ir problēmas, , tad tās noteikti ir pašā, ka arī šobrīd lasu par bijušo darbinieci Līgu, vienkārši ārpra'ts un vai ta'ds cilvēks var muti vērt vaļā. Nezinu lĪGA KĀDFS Tavs vecums, novēlu, vai nu ārstēties, vai meklēt risinājumu, jo jau esi pazudis cilvēks, ja tik veikli tiki ar "barteri galā" valdes locekles vārdā !

I Ivars 14.10.2009

Nu vai zini cien. Leonoras Kundze..
Jūs tak esat vnk neārstējams cilvēks. Ar steigu uz Strenčiem. Ja ne vēl uz trakāku vietu.
Līgu pazīstu personiski, un pilnīgākās muļķības te sarakstītas. nekāda krāpšana nav bijusi, Pati cien. Leonoras kundze to izdarīja un tik vajadzēja kādu cilv, uz kuru novelt vainu.
Kā Jums vispār nava kauna muti vaļā vērt pēc tik daudziem sūdiem sataisītiem. Vai vispār ir jebkāda iestāde Latvijā, kur neesat atstājusi milzīgusd parādus un sūdus??????????????????? tādas vietas vnk NAV. !!! Visi par Jums var izteiktiers tikai ar "glaimojošiem vārdiem".
Man Jūsu vientā jau vien ir kauns, kā izturaties pret bijušajiem darbiniekiem, un pat nedomājat ner vienam samaksāt algu. pat darbiniekiem, kad sen jau pie Jums nestrādā.
Es esmu vienkārši šokā, ka šādi cilv. kā Leonoras kundze vispār vērl darbojas, ja tik daudz tiesas prāvas jau zaudējusi (arī tiesu zaudējumi nav samaksāti)

S Svetlana 28.10.2009

Vajadz'etu jau atkl'ati br'idin'at cilv'ekus par Leonoras darb'ibu. Man ar'i vi'na bija pati laipn'iba, l'idz dab'uja izkr'apt no manis lielu naudas summu. Tagad naudas vai laipn'ibas viet'a sa'nemu tikai draudus.

I inese 28.10.2009

arī es kā bijušaoz darbinieks varu teikt- algu neesmu saņēmusi par nostrādāto laiku joprojām... bet domāju tā- Dievs jau visu redz... un ja jau krāpjot izmisušos darba meklētājus cilvēks jūtas gandarīts un labi nopeknijis- lai izdodas!

I Iveta 26.11.2009

PILNĪGI PIEKTĪTU!
Lūk, kur esam - tik daudz apkrāpto, bet faktiski noziedzniece vienā mierā turpina savu labi atstrādāto metodi pielietot pret jauniem "" upuriem" - nu jau CĒSĪS!!!
Un tikai tāpēc, ka samierinamies, ka redzam - principā SLIMS CILVĒKS ar acīmredzamām novirzēm no normālas uzvedības...(tiesa - to atskārstam tikai tad tad, kad izbaudām lamas, apvainojumus, mēģinājumu zvanīt policijai un" da jebkur", ja esam vēlējušies saņemt adekvātu izskaidrojumu par saistību nepildīšanu)
Pilsoņi - būsim drosmīgāki un neatlaidīgāki - sniegsim savas pretenzijas par krāpšanu pret LEONORU DROZDI policijā, un jau rīt!
Stāstīsim visiem, lai uzmanās sapīties ar šo personu - ar Dievvārdiem pa priekšu un ķengām nopakaļ - tiksiet apkrāpti ja ne pirmajā, tad otrajā reizē 100%!

I Ivars 03.12.2009

Iepriekšējais komentārs perfekti ilustrē leonoru Drozdi, tiešām perfekti vārdi. Cik reizes pats neesmu saskaŗies ar Dieva vārdu piesaukšanu.
Es tomēr ticu taisnībai un ceru, ka Leonora Drozde beidzot saņems sodu, lai gan šī cerība manī mājo vairāku gadus.

K Kristīne 03.12.2009

www.tv3.lv mājas lapā var aplūkot raidījuma BezTabu 3.decembra raidījuma atkārtojumu arhīvā, tur var iegūt kontaktus no sižeta, kur apvienojas cilvēki pret Leonoras ļaundarībām, lūdzu piesakamies un apturam viņu...

V Visikopā! 04.12.2009

iesēdināsim viņu! ir tak pelnijusi?!
pietiks krāpties... aktrise atradusies, ooooo Leonora... :)
"viņš ir mana autoritāte";
"es jau jums taisijos zvanīt!";
"es par nekādiem logiem neko nezinu"
"es par jums sūdzēšos..."
utt.
viņai vesela kaudze ar sviem slavenajiem izteicieniem., piem. "es tev sastādīšu aktu" ak tas AKTS... :)

C cietumāviņu 04.12.2009

cietumā viņu!

H haha 04.12.2009

nerullē ar likumiem Noriņ! skaties ka tev pašai aktu nesastāda! :)

T tiesa 05.12.2009

lielie Leonoras aizstāvji ja nezinat patieso situāciju tad ari beidzat savas muļķības runāt, jo viņa krāpj gan darbiniekus gan ari klientus..visus tiesā visiem akti, tads cilveks nav ipasi gaiss