www.sudzibas.lv SIA Guna BSK Nemaksā algas

SIA Guna BSK - Nemaksā algas

Gribēju brīdināt par šo firmu! Firmas īpašniece starp kolēģiem veido mahinācijas saistībā ar darba algu! Maksāt negrib neko, bet strādāt liek kā zirgam, jo firmā trūkst strādājošu speciālistu! Tādejādi speciālistu trūkuma dēļ, pārējiem darbiniekiem, kas ir bez saistošās izglītības ir jāuzņemas attiecīgais darbs!Ja gribi strādāt par velti, tad šīs uzņēmums ir kā radīts Tev!

B

S scaling 16.04.2015

Nu pilnīgas muļķības šeit ir sarakstītas. Pati kādreiz esmu strādājuši šajā firmā. Pilnīgi nekas neatbilst taisnībai. Darba devējs ir ļoti labs, pretimnākošs un ļoti saprotošs. Darba apstākļi ir ļoti labi, vienmēr tiek domāts par darbinieka labsajūtu un labiem darba apstākļiem. Alga vienmēr ir maksāta un laicīgi. Strādāt vajag nevis slinkot, tad arī var nopelnīt. Tā ir ar tiem jaunajiem, paši darīt neko nejēdz un negrib, gaida tikai lai maksā ne par ko naudu. Žēl, ka šī firma bij saskārusies ar tādu meiteni kā Tevi blondine87!

P.S. Tieši ir otrādi - ja gribiet labus darba apstākļus, patīkamus kolēģus un brīnišķīgu darba devēju, tad varu ieteikt šo firmu! Un ja cilvēks strādā, tad arī nopelna atbilstošu algu!

P pp.ss. 23.02.2016

piekrītu scaling, kad strādā un izpilda apņemtos darbus, tad arī tiek atalgots, dažiem nav dots saprāts un izpratne par lietām kas un kā rodas.
Kolektīvs superīgs vsm bija mana laikā cik gadus strādāju, zinošiem civēkiem šī ir lieliska iespēja izpausties un arī pelnīt cik pašam vēlme, bet nevis uztaisa vienu dok, pa mēnesi jo negrib un tad gaužās par to, ka nemaksā.!
Lai veicas arī turpmāk darbos un ar labiem darbiniekiem!!
S.P.

G georgia 14.03.2017

Uz šāda veida komentāriem atbild paši uzņēmuma vadītāji, jo vadītājiem vienmēr ir aizdomas, ka darbinieki slinko. Pilnīgi ticu, ka algas netika izmaksātas. Tāds nu tas vadības stils ir, paši naudu grābj sev. Žēl tādu uzņēmumu vadību, jo nav jau tā , ka darbinieks atnāca uz darbu un neko nedarija.