SIA Forseti - e-apmācības

SIA Forseti piedava ļoti nekvalitatīvas apmācības, tas atteicas gan uz mācību materiāliem, gan uz ļoti dīvainu atteiksmi no birojas vadītājas Anitas un pasnedzējas Ivetas Amatnieces. Saziņa ar viņiem ir tikai elektroniski (tagad saprotu kāpēc), var neatbildēt uz jūsu vēstulem, pēc tam atrakstīt kā viņiem bija atvaļinājums, brīvdiena un t.t. Un galvenais, kad nauda būs samaksata, viņi vispār pazūd, un protāms ne kādu apliecību Jūs ne dabūsiet! Esiet uzmanīgi ar šo firmu!

S Sanita 22.12.2011

Pilnībā piekrītu. Nevienā vietā nav norādīta ne adrese, ne telefons, ne fakss. Viss notiek tikai elektroniski un atbilde jāgaida vairāk kā nedēļa. Nav iespējams nekādi ar viņiem sazināties un atliek tikai gaidīt. Rēķinu piestādīja ātri, bet par apmācību sākumu, materiālu sūtīšanu un ātrāku saziņu viņi neko nepateica. Iesaku būt piesardzīgiem, ja vēlaties izmantot šīs firmas pakalpojumus.

M Monty 27.02.2012

Nekādā gadījumā neizmantojiet SIA "Forseti" pakalpojumus!!! Visīstākā čakarētāju firma!!! Kā jau iepriekš komentēja, saziņa ir tikai elektroniska, nekur nav atrodams ne tel.nr., ne adrese. Sākumā sūtīs materiālus, atbildēs uz e-pastiem, bet kad vajadzēs saņemt apliecību, pazudīs ar galiem un nekā ar viņiem nevarēs sazināties!!!

M Monty 29.03.2012

Kā noskaidrojās, SIA "Forseti" nav nekādas licenzes, lai vispār pasniegtu kursus. Firma darbojas uz krāpniecības principa!!!