www.sudzibas.lv SIA Ēku demontāža Saistību nekārtošana

SIA Ēku demontāža - Saistību nekārtošana

SIA "Ēku demontāža" (reģ. nr. 40103540561) un tās īpašnieks Jānis Bērziņš (p.k. 290384-11569) nepilda savas saistības.

2023. gada aprīlī veicām SIA "Ēku demontāža" kravas automašīnas remontu. Īpašnieks Jānis Bērziņš bija diezgan pārliecinošs, un steidzīgās nepieciešamības dēļ (noteikti tūlīt samaksāšot) mašīnu atlaidām pirms samaksas saņemšanas (parasti tā nedarām). Pieļāvām kļūdu, jo Jānis Bērziņš gandrīz gadu pēc remonta nav savas saistības izpildījis nedz pēc daudzkārtējiem zvaniem, nedz brīdinājumiem par tiesvedību, nedz pēc mums labvēlīga tiesas sprieduma. Tālāk dosim piedziņas lietu tiesu izpildītājam, bet pārējiem iesaku apdomāt, vai ar šādu personu un tās uzņēmumiem sadarboties.

Ivo Rubīns
SIA "RIPO SERVISS"