www.sudzibas.lv Sia Edit slikta apkalpošana

Sia Edit - slikta apkalpošana

Es un kursabiedrene starp lekcijām meklējām kafejnīcu, kurā ieēst kaut ko pusdienās. Nonācām līdz Sia Edit un iegājām iekšā. Pārdevēja pilnīgi tāda nekāda jau no sākuma likās. Pēc tam bez jebkādas laipnības pajautāja, ko gribam, mājīgas atmosfēras vietā salta. Nopirkām. Kursabiedrenei kapučīno bija iedots bez cukura, man tēja arī nebija pietiekami salda. Bet tas jau būtu mazākais. Ienāca iekšā veca, jauka tantiņa. Vēlējās tēju. Prasīja pārdevējai, lai iesaka, bet viņa tik rupji atbildēja, ka viņa jau nu gan nevarēšot ieteikt, jo tēju nemaz nedzerot utt.. Pati iestāde skaisti noformēta, bet atgriezties nemaz vairs vēlreiz tur negribas, domāju arī tantiņa to nevēlēsies.

K