www.sudzibas.lv SIA De Lera Ir krāpnieki, kas nemaksā par padarīto darbu

SIA De Lera - Ir krāpnieki, kas nemaksā par padarīto darbu

Vēlos paziņot. Ka viņi mani apkrāpa, nenoslēdzot ar mani līgumu un nemaksājot man simts eiro par konsultācijām sia "de lera" mihoelsa iela 52, Daugavpils, lv-5401
par manas facebook lapas atbloķēšanu. Konsultāciju pakalpojumi
tika panākta mutvārdu vienošanās ka es sniegšu konsultāciju, nodrošināšu materiālus un parādīšu, kā atbloķēt facebook veikala reklāmas konta lapu pēc konsultācijām veikalā, es nosūtīju maksājuma kuponu un līgumu par konsultāciju pakalpojumu sniegšanu, kas tika ignorēti, es zvanīju un rakstīju whatsapp vairāk nekā vienu reizi. Anastasija izlikās par veikala īpašnieci un teica, ka man nav laika ar jums runāt un es uzrakstiju iesniegums valsts darba inspekcijas par krapsaniu
loti slikta veikaka sia de lera nemaksāja simts eiro par mārketinga konsultācijām. Ja esat cietis un neesat saņēmis samaksu, iesniedziet sūdzību par krāpšanu policijā vai valsts darba inspekcijas sia de lera adrese:
mihoelsa iela 52, Daugavpils, lv-5401
pirmdiena 10: 00-19: 00
otrdiena 10: 00-19: 00
trešdiena 10: 00-19: 00

а Артур6895 18.04.2024

Мошенники создают различные типы веб-сайтов. Например, создается интернет-магазин, где можно купить различные брендовые товары по низким ценам. У покупателей крадут деньги и их данные, а через некоторое время интернет-магазин просто перестает быть доступным.