www.sudzibas.lv Sia conyon Māna cilvēkus

Sia conyon - Māna cilvēkus

Bija tāds gadījums:

Vienu dienu ieraudzīju ss.lv lapā šādu sludinājumu (skat. attēlu), uzzvaniju, mani uzaicināja uz darba interviju dārzciema ielā. Darba intervija nebija sevišķi gara-pajautāja man, lai izstāstu ko pa sevi (kā sauc, darba pieredzi utt. ). Tad darba devēja man teica : " Pārdevējas vietas visas ir aizņemtas, bet es varu Tev piedāvāt menedžera asistenu, jo mums pec 2 nedēļām veras vaļā jauns drēbju veikals no Lietuvas, produkcija ir drēbes, jostas un aksesuāri. Tavi pienākumi būs aizvietot menedžeri, kad viņš netiek un būs darbs ar pavadzīmēm. " Man esot jābūt pirmdien 9:00 darbā, braukšot es ar menedžeri uz veikalu un pēc tam vakarā atpakaļ uz ofisu, pārrunās, vai drabs patika vai nē un par atalgojumu. Es biju priecīga par šādu darba piedāvājumu.
Kas notika patiesībā:
Pielika mani pie pārdošanas aģenta-menedžera, bija jābauc uz Rīgas centrāltirgu un jāuzbāžās uzņēmumiem ar smaržas pudelītēm-izplatītāja darbs. Par šādiem darba pienākumiem netiku brīdināta, bija ļoti smaga vilšanās. Kur te sakars drēbju veikalam ar smaržas pudelēm? Un vēl menedžera izturēšanās pret jauno darbinieci bija nekorekta, tika uzdoti uzbāzīgi jautājumi diezgan privāti un reizēm uzvedība bija kā nepilngadīgajiem puišeļem un visu laiku centās atbrīvoties no manis, jo juta ka es neesmu piemuļķojama. Mīlie cilvēki neticiet šim kantoriem. Piedāvā vienu, bet jādara, kas cits. Kad gribēju braukt atpakaļ uz ofisu, parunāties par pienākumiem, ko man piedāvāja, menedžeris sāka uz manis bļaut, ka te neesot nekādas saistības ar ofisu, viņš meklējot priekš sevis cilvēkus-piramīdas variants.
Tā nu visa diena tika pavadīta klejojot pa Rīgas ielām.

D

D Dana 15.03.2011

Te būs sludin'ājuma teksts:

Drebju veikala meklejam jaunus atraktivus cilvekus sadam vakancem.
. Pardevejas 1 vakance
. Kasiere 1 vakance
. Konsultants 1 vakance
. Mainas vecakais 1 vakance
Obligatas praisbas latviesu krievu valodu zinasanas sarunvalodu limeni.
Uz sam vakancem apmacam var but ar studijam vakara mainas vai 2reiz nedela.
Prieksroka tiem cilvekiem kas zvanis uz noradito numuru.

C Cillipicca 15.03.2011

"Prieksroka tiem cilvekiem kas zvanis uz noradito numuru." - Man šķiet kaut kāds tizls formulējums... Arī viss sludinājums nelabi ož, pārāk zemas un vienkāršas darba prasības.