SIA Byqru - Meli!

Sveiki ļautiņi. Ja Esat normāls, saprātīgs cilvēks, neejat uz šo iestādi. Viņi tiešām katru dienu liek sludinājumus, un meklē sev jaunus studentus un muļķīšus, kuri pelnīs priekš viņiem naudu. Viņi vienmēr raksta sludiunājumā, ka nesen uzņēmumam paplašinoties, tiek izveidota jauna filiāle, lai gan patiesībā, viņiem nekas nepaplašinās, bet tieši otrādi, krītas. Jo kāda iespēja, ka ja piedāvā tik normālu algu, kapēc katru dienu gadu no vietas jāmeklē darbinieki?!:D Ar tādu apjomu viņiem jau pusi Rīgas bija jānodarbina. Pozitīvus meklē tāpēc, ka Jums būs jāiet pie svešiem cilvēkiem uz mājām un jāpiedāvā kabeļtelevīžijas, interneta, mājas telefona vai tele2 pakalpojumus. Jo skaidri saprot, ka negatīvi cilvēki ātri vien no viņiem aizes, jo nepacietīs, kā kāpņu telpā uz Tevis bļauj.Tiešā pārdošana jau sen ir izgājusi no ēras. Pie visiem cilvēkiem Rīgā un tās apkaimē ir bijuši simtiem reižu un viņi jau ir nokaitināti un puse nemaz durvis never vaļā. Un aizmirstiet par kaut kādiem 400 algu, ja tāda arī būs, tad Jums noteikti būs jāpārdod kaut kāds konkrēts daudzums pakalpojuma. Viss ir atkarīgs no Tevis, tikai. Un vēl viens svarīgs moments. Ja Tu gribēsi aiziet no šī darba, no Tevis tiks ieturēta nauda par apmācībām, respektīvi, Tev nesamaksās par iepriekšējo Mēnesi, jo tur maksātikai par iepriekšējo mēnesi. Piemēram, ja Tu sāksi strādāt Janvārī, Tu saņemsi algu tikai Martā, jo Tev ir jānostrādā viens pilns mēnesis priekš algas. Tāpēc padomājat, vai Jums būs arī nauda vienam liekam mēnesim.:)Kompānija arī ir darbojusies, kā CX2 un S-map.

ilmaars 29.01.2015

Šitie eži man vispār kretinē laukā.