Sia Buve Un Darzs - Krāpšana

Nem darba neoficiali. Apiet nodoklus un nenormalas darba stundas no agra rita lidzvelam vakaram un tikai viena brivdiena nedela alga ko vini maksa ir ne vairak par 480 eiro menesi
un tas ir mana darba trauma Jūrmala strādājot viena dzīvokli pagājušo gada vasara kad nokritu darba telpa no kapnem un uzkritu virsu būv materiāliem un viens no tiem man ieduras kaja 1 cm tieši kaula un tagad pats sežu majas un ne man atmaksāja slimnīcu ne kompensāciju pilnība neko tikai pateica ka viniem mani pakalpojumi vairs nau vajadzīgi.

Pats jau piekritāt tur strādāt un tagad čīkstat!

K Kenbi 14.11.2017

Ja darbā ņem neoficiāli, tad arī kompensācijas un slimnīcu rēķinus neapmaksās. Vienīgais, ko varat darīt, uzrakstīt valsts ieņēmumu dienestam, lai gan ja nemaksājāt nodokļus/neplānojat maksāt nodokļus par šo darbu, tad problēmas būs arī Jums.