www.sudzibas.lv Sia Baltbox Ieperk vecas ekas

Sia Baltbox - Ieperk vecas ekas

Velos tikai informet citus, par to ka sis uznemums SIA BALTBOX ieperk vecas koka ekas jeb apsuvuma delus un testas ar cirvi brusas. Bet ne katram paveicas dabut naudu. Precu pirksanas liguma rakstits ka apmaksa notiek 10 darba dienu laika, bet pec 10 dienam ne vienu nevar sazvanit. Cilveks ar ko parakstiju ligumu sauc EDGARS EGLITIS.

. ... 03.11.2011

Teikšu tā: manā gadījumā cilvēks ar kuru parakstīju līgumu ir Viesturs Pogulis. :)
Arī manā gadījumā telefons ir izslēgts, tas ir 27865556
Bija jau aizdomas, ka tā būs tā kā vajadzēs, laikam savākties, lai varam iesniegumu uzrakstīt visi kopīgi.
Pagaidām nav iemesla rakstīt mentenē iesniegumu un cīnīties par savu naudu, jo līgumā skaidri un gaiši rakstīts, ka apmaksa ir 10-30 DARBA dienu laikā, tā kā gaidam...Varbūt ir kāds kurš jau ir uzmests un tiešām nav samaksāts to 30 DARBA dienu laikā?
Cik saprotu, tad vispār šis ir vecu cilvēku apjājamais bizness...ceru, ka manas ļaunākās aizdomas neapstiprināsies un naudiņa nebūs jāizsit...:)

L Leonids 10.11.2011

Starp citu tas numurs 27865556 ir Edgaram Eglitim. Viestura pogula telefona numurs ir 29460966

J Janis 15.11.2011

Uzmanieties, jo šai grupai pieder vairāki uzņēmumi un personas uz kuriem slēdz krāpnieciskos līgumus.

. ... 15.11.2011

Vai tik otra firma, kas arī zog materiālus nav Illustre?
Vajag savākties, lai var iet uz menteni un tad tiesā piedzīt, uztaisīsim viņem maksāt nespēju, lai dabūtu savu naudiņu! Cik var!!!

A Ainis 15.11.2011

Ir arī kaut kādi no Cēsīm gan privātie, gan kaut kādi "vecie koki" - kaut kāds tur sia east west. Tie te Limbažu pusē vairākus ir piečakarējuši. Man ar palika parādā, bet veca būda jau vien bija vismaz nojauca, ja jau būtu demontāžas firma jāņēm čupu naudu samaksātu.

: :@ 21.11.2011

Vai kāds ir saņēmis beidzot apmaksu no Baltboxa????

S Signe 22.11.2011

Saņēmu, bet ar nedēļas nokavēšanos, arī jau gribēju sūdzību rakstīt, bet manā gadījumā bija tā - viņiem tur kaut kāda "perestroika", sazinājos e-pastā un viņi man lūdza līgumu atsūtīt, jo jaunajai vadībai neesot visi vecie līgumi, nosūtīju, teica ka būs jāgaida (bet neko konkrētāk), un ar nedēļas nokavēšanos saņēmu naudiņu. Tā ka varbūt sazināties ar viņiem un noskaidrojiet situāciju.

L Leonids 24.11.2011

Kada starpiba, mainas vai nemainas vadiba. Precu pirkuma ligums ir noformets, naudas ka nav ta nav. Solit, sola ka atdos, bet nejutu nekadu pretimnaksanu. Pat uz epastu vairs neatbild. Numurs, protams, nav sasniedzams.

M Mareks 09.12.2011

Es arī būšu viens no SIA "Baltbox" cietējiem. Līgumu esmu noslēdzis jau 28. oktobrī, bet nav ne materiāli, ne naudiņš. Līgumu biju noslēdzis ar Viesturu Poguli. Kad veda prom dēļus, nebiju uz vietas, un pēc tam konstatēju zādzību no saimniecības, par kuru pēctam informēju Poguli, ka iesaistīšu policiju. No tā gan viņš sabijās, un visas mantas atgrieza. Bet viņa nummurs caur kuru sazinājos 29906425 arī vairs neeksistē. Mēģināju sazvanīt uz jau iepriekš minēto nummuru, bet atbildēja cits cilvēks. Es pieļauju, ka viņam tie nummuri ir vairāki, jo kad viņu satiku, tad uz mašīnas stāvēji kādi pieci mobiļniki.
Drusku parakājoties pa netu, uzodu, ka viņiem galdniecība kurā tiek pārstrādāti dēļi atrodas Silvā, "Galdnieki", kur reģistrēts SIA "Proxton". Pirms mēneša viņš netā meklējis galdniekus, un norādījis meilu: [slēpt]@gmail.com
Varbūt kādam ir kāds tel nummurs.
Laikam visiem būs jānorunā datums un jāiet izdauzīt redeli

L Lauku vecis 28.02.2016

Tas Smiltenes zagļu bars ir sareģistrējis entās firmas lai čakarēt cilvēkus, piemēram;
Baltbox
Recycled wood design
Kaltētājs
AW Demontage
Rewoodes
Visi šie kantori ir reģistrēti ar vienu mērķi, "Apzagt lauku cilvēciņus", kam nav pieejas internetam! Neuzķeraties uz Smilteniešiem!

Komentārs veiksmīgi atrisināts

Uzņēmuma AW Latvia pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar komentāra autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, komentārs tiek atzīts ka atrisināts.

V ViestursPogulis 09.12.2011

Labdien.

Pirmkārt Viesturs Pogulis par kuru Jūs te visi tā jūsmojat ir tikai darbinieks, kurš ir pilnvarots parakstīt pirkuma līgumus, bet pats dabā labi ja ir bijis trijos objektos, līgumus slēgt brauc divas pašnodarbinātas, pilnvarotas personas, tā ka Jūs neviens dabā nēesat mani pat satikuši un arī E.Eglīti neviens nav saticis, arī uz Leonīdu Groševu tas attiecas, ne jau tas kas ir parakstījis līgumu ir tas pats kas brauc apsekot.
Baltbox no š.g. jūnija - oktobrim tika noslēdzis ~ 138līgumus, no kuriem 95% ir apmaksāti pilnībā un 5% nav, jo nav līgumu ko apmaksāt - līgumi izčibēja kopā ar vienu no puišiem kurš it kā aizbrauca kaut kur prom uz Angliju, nevienam neko iepriekš nesakot. Es redzu tikai vārdus uzvārdus un datumus kad slēgti līgumi - tas ir viss - vajadzētu arī kontu un p.k., kas ir tikai un vienīgi līgumā.
Jūs te esat kādi 5-6, kuriem, varu derēt, kopējais parāds nepārsniedz 300Ls un esat izgudrojuši, ka kāds Jūs ir uzmetis un bļaustaties pa visu pasauli - nav viss kārtībā ar galvu!? Neviens no Jums nav atrakstījis uz e-pastu jautājumu, kāpēc kavējas apmaksa???
Atsūtiet ieskenētus līgumus uz [slēpt]@gmail.com un norādiet savus tālruņa nr., nevis raudiet un lejiet kaut kādus mēslus citiem uz galvas. Visiem neapmierinātajiem šeit rakstītājiem es jau vienreiz nosūtīju mailus, lai atsūta līgumus, bet nekā - vieglāk ir teikt, MANI APZAGA, nekā saņemt savu naudu. Jūs esat tie, kas veido konfliktu, kura šeit nav!
Kurš izvāks šo nepatieso informāciju, Leonīds Groševs, Mareks Esītis, kurš?
Pēdējais komentētājs īpaši izceļas ar fantāziju - kāda zādzība bija notikusi, kas tika nozagts? kādu Poguli informēji? no kā sabijās Pogulis? kādas mantas atgrieza? Varbūt nav par vēlu iesaistīt Policiju, ja jau tāds fakts ir bijis, lai saprastu kurš te ir tas cietušais pēc šādu suņu murgu rakstīšanas - varbūt no Jums Esīša kungs man izdotos pat kompensāciju saņemt - bērnudārzs. Šāds 29906425 nummurs man nekad nav nekur bijis un mašīna ar pieciem nummuriem virsū arī mums nav. Muša izauga par Ziloni.
Tagad Jūs jau maucat tekstus pa nākamo uzņēmumu, kurā mani pieņēma uz pārbaudes laiku, bet atrada laikam labāku kandidātu un palūdza aiziet. Persona ir persona, uzņēmums ir uzņēmums. Nepatiesa, apzināta uzņēmuma/privātpersonas reputācijas aizskaršana maksā lielu naudu, ja Jums tāda ir "apšaubu" tad uz priekšu.

Paldies
Ar cieņu Viesturs Pogulis

Gaidīšu rēķinus!

M Mareks 10.12.2011

Kādu rēķinu Tu gribi saņemt, mums tika noslēgts līgums ar numuru 0306, un tur nav minēts, ka jāpiestāda rēķins. Līgumā ir minēts, ka pircējs maksā soda naudu par katru nokavēto dienu. Un cik man zināms tad diviem cilvēkiem jau ir kopējā summa, par kuru ir parādā "Baltbox", sastāda 250Ls.
Par zādzību nav nekāds blefs, tika nozagti metāla izstrādājumi, kurus man atgrieza atpakaļ, bet tas bija sasitībā ar SIA "Baltbox", un man ir arī liecinieki un viss pārējais, lai vajadzības gadījumā ietu uz Policiju.
Līgumu, kad slēdzu prasīju dokumentus pie līguma parakstīšanas, un tur bija Viesturs Pogulis. Un paskaidro kā var pazust dokumenti, kuri ir bijuši pie kautkāda cilvēka, kas aizbraucis uz Angliju.