www.sudzibas.lv SIA "Astra-Centrs" pirmklasnieka skolas soma

SIA "Astra-Centrs" - pirmklasnieka skolas soma

Ķīpsalā izstādes "Bērnu pasaule" ietvaros iegādājos savam pirmklasniekam skolas somu SIA "Astra-Centrs" stendā. Pārdevēja mani burtiski apbēra ar informāciju par somām, rādīja tās, salīdzināja, bet tā kā mans kritērijs bija somas svars, es visā informācijas jūklī izvēlējos pārdevējas ieteikto vieglo firmas "Bagmaster" somu. Pārnesot to mājās, konstatēju, ka somai ir atirusi vīle (ne īpaši pamanāmi, toties visā sānu garumā), asimetriski piešūtas sānu daļas un arī somas apkašdaļa, tā ka soma nav noliekama stabili uz grīdas. Esmu pārliecināta, ka pārdevēja labi zināja par šiem defektiem, tāpēc piedāvāja man īpašu cenu - 20,00Ls !!!, jo, lūk, šī soma esot iepriekšējo gadu modelis, tādēļ lētāka. Soma ir praktiski nelietojama, jo, ieliekot tajā grāmatas, sānu malas vīle vienkārši atirs pāris dienu laikā. Ļoti žēl, ka šajā uzņēmumā ir tik negodprātīgi pārdevēji, kam nerūp bērna prieks par pirmajām skolas gaitām, un tie spēj to sabojāt. Tagad mans pirmklasnieks ir bēdīgs, jo soma viņam patika, diemžēl apmainīt to nav iespējams, jo maksāt varēja tikai skaidrā naudā un izstādes burzmā čeks vai nu ir pazudis, vai arī pārdevēja to pamanījās nemaz neiedot, bet to es neņemos apgalvot. Katrā ziņā jūtos ļoti aizvainota kā patērētājs, kuram šajā gadījumā nav nekādu tiesību.
Bēdīga pirmklasnieka mamma