www.sudzibas.lv SIA ASD AUTO Mēgina apkrāpt cilvēkus melojot par auto stāvokli

SIA ASD AUTO - Mēgina apkrāpt cilvēkus melojot par auto stāvokli

(+371)20-408-010
Cilvēks kas ir šim telefona nr otrā galā, ir viens no tiem Krieviem kas uzturot biznesu Latvija pat necenšas runāt latviski, bet lab vēļ sīkums un viņa izvēle.

Sūdzība ir par to ka apskates laika melo acīs skatīdamies ka auto no nissan centra un LV nekas nav darīts vis perfekti, un neko par nekādu krāsošanu vai pretrusas apstrādi neko nezin.
zem aiuto konkrēti redzams ka kautkas tiko darīts ar rāmi jo svaigi melns izskatās, vēl ar pirkstu lobās nost visa jaunā krāsa kopā ar visu rūsu. Un atverot salonu iekšā uz grīdas aizmirsta mēlnās krāsas bundža par kuru neko nezinot arī :D
motors nomazgāts uzpucēts lai izskatās kā jauns, bet dziļāk iekšā tapat var redzēt ka eļļa gājusi uz visām pusēm un piekaltusi piedegusi tā ka nav varējušī vietam apmazgāt..
vis būtu ok ja to visu necenstos slēpt, skaidrs ka auto vecs..
Plus vēl beigās kamēr turpināju skatīties auto paņēma aizslēdza druvis un aizgāja vnk fočēt citus auto pilnībā noignorējot mani, jo saprata ka mani neizdosies apčakarēt..

T tainsīgatiesa 21.12.2023

Ir aitas ir cirpēji ;D