SIA "Art Town" - krāpnieki

Es gribu brīdināt par SIA „Art Town” negodīgu darbību mākslinieku darbu eksponēšanā un tirgošanā.

SIA „Art Town” reģ. Nr. 43603047973, juridiskā adrese: Lielupes iela 8, Jelgava, LV-3002), pārstāves un īpašnieces – Ārija Nasteviča un Līga Nasteviča, mākslas saloni atrodas Tukumā (Brīvības laukums 12 a, Tukums. Tālr.: +371 63180103, +371 29969708, e-pasts: [slēpt]@inbox.lv) un Talsos (Lielā 2, Talsi, Talsu n., LV-3201).

2011.gada vasarā Ārija Nasteviča piedāvāja man eksponēt un tirgot manis darinātos darbus viņas mākslas salonos Tukumā un Talsos (viņa sameklēja mani caur vortālu www.meistardarbs.lv).

2011.gada 18.augustā esam noslēguši līgumu starp SIA „Art Town” un to pārstāvi Līgu Nasteviču un mani par manis pašdarināto produkcijas eksponēšanu un tirdzniecību SIA „Art Town” tirdzniecības vietās. Saskaņā ar līgumā noteikto, līguma darbības termiņš ir 31.12.2011., līdz kuram SIA „Art Town” ir jānodod man atpakaļ manis darināto produkciju un ieņēmumus no produkcijas realizācijas, ja tādi ir.

Diemžēl līdz šim brīdim es neesmu saņēmusi atpakaļ ne savus darbus, ne arī atlīdzību par tiem! Ārija Nasteviča un Līga Nasteviča uz maniem zvaniem un e-pastiem par iespējām saņemt manus darbus vai naudu atpakaļ vairs neatbild.

Esmu sazinājusies ar Tūrisma informācijas centru Tukumā (īpašs paldies centra darbiniecēm par atbalstu un sniegto palīdzību!), lai uzzinātu, vai SIA „Art Town” mākslas salons Tukumā vēl strādā un nav slēgts, kā arī lūgumu sazināties ar salona īpašnieci un atgādināt viņai par līguma saistību izpildi.

Ārija Nasteviča ar Tūrisma informācijas centra darbinieci atteicas runāt, paskaidrojot savu atteikumu ar laika trūkumu, bet vēlāk uz zvaniem neatbildēja. Uz oficiāli nosūtīto Tūrisma informācijas centra darbinieces e-pastu par nepieciešamību ievērot noslēgtā līguma saistības un rūpēties par sava mākslas salona un Tukuma tēlu, atbildēja, ka jau ir vienojies ar mani par to, ka mana „precīte tiks atdota” – kas pilnīgi neatbilst patiesībai.

Esmu uzrakstījusi un oficiāli nosūtījusi (ar ierakstīto vēstuli) SIA „Art Town” brīdinājuma vēstuli par nepieciešamību ievērot iepriekš minētā līguma nosacījumus. Ārija Nasteviča man piezvanīja 2012.gada 2.februārī un solīja, ka tuvāko dienu laikā viņa vienosies ar mani par iespējām saņemt man atpakaļ savus darbus. Uz aicinājumu vienoties uzreiz un neatlikt vienošanos uz ilgāku laiku atbildēja, ka viņai ir daudz darba un pateikt noteikto dienu, kad varam tikties viņa tagad nevar. Nākamo zvanu no Ārijas Nastevičas es nesagaidīju.

Līdz ar to, ka atbilde no SIA „Art Town” par līguma saistību ievērošanu tā arī nav saņemta, es konsultējos ar juristi ar kuru kopā uzrakstījām iesniegumu Valsts policijai par krāpšanu.

A annaste 16.09.2012

Jūs neesat vienīgie, kas tiek piemānīti un apkrāpti.Viņa mēdz aizņemties naudu un sola, ka pēc nedēļiņas, pēc nedēļiņas.Un tā nauda netiek atdota.Un atkal meklē nākošo no kā aizņemties. Un tā visu dzīvi.

M Māmiņa2 20.03.2014

Patiešām SIA "Art Town" rīkojās negodprātīgi, vienmēr pārspīlēti laipni solot samaksāt par preci, bet kā nav viņām laika naudu samaksāt, tā nav. Un tā ar gadiem... Skumji. Lai Dievs viņām dod apskaidrību uz godprātīgu attieksmi pret saviem sadarbības partneriem!
Mīļās dāmas, klapējiet tās savas bodes ciet, ja nesanāk tirdzniecība un samaksājiet visiem, ko esiet parādā!