SIA Alpha Personnel - darbs

Nesen biju aizbraucis uz Vāciju strādāt par kurjeru car SIA Alpha Personnel bijusī ,,Satva''. Kur Latvija noslēdzu līgumu samaksāju 200 eiro . Skaisti izstāstīja ka stradājot 30 Latvieši nopelnīt varot 1500 uz C kategorijas automašīnas un ta..... Braucot ar draugu uz Vāciju ar privāto mašīnu atnāca izzina uz telefonu ka dzīves vieta esot cita adrese, uz kuru mums jābraucot .Aizbraucot uz norādīto adresi piebraucot pie daudzstāvu mājas, kura no aras izskatās pamesta, sākam zvanīt meklēt tur gala galveno priekšnieku kur paradis kur jādzīvo, bet piebrauca 3 Latvieši kuri ari bija vienigie latviši kuri mums parādija dzīvokli . Kurā ir tikai gultas, kuru prieks mums nemazs nebija, sienas aprakstītas, no gridām viss norauti linoleji, flīzes, durvis izlaustas, tad izgājam uz balkona. Kur tieši brauca policija un viens no latviešiem saka mums teikt lai slēpjamies jo te mes dzivojam nelegāli, (tadu bardaku un smirdoņu pirmo reizi redzēju ) .Aizbraucot uz kantori runāt kas buss jadara neviens nezinaja par c kategorijas darbu , tikai pa B kategoriju jāstrada no 5 rita līdz 21-00 vakara. Kur atalgojums esot 1200 eiro . parunājot ar latviešiem neviens vel nebija saņemis algu. Katru nedeļu tik iedodot 50 eiro . Un 3-4 nedeļas jastrada pa velti kamēr tevi apmāca. Bet caur Vācijas likumiem ka mēs dzivojam tāda māja kura ir uzlausta un pamesta, mūs var izraidīt no valsts. Un ka par macīšanos ar ir jāmaksā. , Noteikti ka tur tā cilvēki apgrozās visu laiku. Saprotot ka tur nekā nebuss tai paša vakara devāmies prom. Atbraucot uz lv devos uz SIA Alpha Personnel kur rakstiju iesniegumu lai atgriez 200 eiro . Protams ka atnāca atbilde ka netiks atgriezsta bet ar to neapstašos un dosoš tālak . DOMĀJAT PAŠI VAI VAR MAKSĀT UN BRAUKT NEZIN KUR

Latviešu tautas 03.02.2015

Сколько раз предупреждали: не платите фирме зарание! Заключите договор, по которому фирма будет получать плату только из зарплаты!

zirgs_kamene 03.02.2015