www.sudzibas.lv SIA "ALMERIA" Rabota za granicej

SIA "ALMERIA" - Rabota za granicej

Ljudi podskazite pozalusta 4to vam izvestmo o takoj firme kak SAI "ALMERIA" ktonibudj rabotal s etoj firmoj, za ranee spasibo! :)

S sss 22.12.2009

tā tak ir liela degvielas kompānija :D

A Aleksandr 22.12.2009

Mozet bit eto i konpanija benzopravok, no ja ne eto imeju vvidu!Estj takaja firma po trudoustrojstvu v Rige po adresu Chaka 3!

A Aleksandr 03.01.2010

vidimo nikto ne znajet pro etu kontoru...

I ira 06.01.2010

posmotrela pro etu firmu na, , antireklama.lv, , eta firma razvodit ljudej.ne sujtesj tuda!!!

A Aleksandr 06.01.2010

spasibo ;)

A Alvils 22.09.2010

viss stūlbākā firma, kas varētu būt, ja to varētu nosaukt par firmu.Sēž kaut kāds stūlbs krievu vecis, kas pat nevar neko pied'āvāt par darba jautājumiem.Tas ir vienkārši lohu kantoris, kas kārtējo reizi grib apdirst un izvilkt naudu no cilvēkiem un pretī nedot neko.Vienkārši neejiet uz turieni.Lieki zaudēsiet savu laiku un nervus.

A Artis 05.10.2010

Kapitālākie šmaukļi. Tikko uz Angliju aizbrauca mana sieva ar draudzeni. Solīto min. 800 mārciņu vietā max 300.

K Kristine 01.11.2010

Nekaadaa gadiijumaa neejat uz so firmu!!!soliito minimaalo 800-1000 marcinu vietaa var nopelnit tikai max 400!par dzivosanu vien jau atvelk 260 marcinas!!vina sasola ka dziivot varees viesniicaa un ka algu sanem katru nedelu, bet taa nemaz nav!algu var sanmet meenesii reizi un dziivoklis kuraa var dziivot ir vienkarsi drausmigs!!!un par taadu meenesii jaamaksaa 260 marcinas no katra cilveeka!!!un darbs ir loti smags un alga ir maza seit pat nevar nopelniit minimaalo algu!!!luudzu nepielaujat taadu kluudu kaa to izdariiju es un veel daudzi citi cilveeki!!!siii firma ir smaukli, tas vecis ir jau pabijis vairaakas tiesaas un mainiijis firmas nosaukumu!!!visi ka ir braukusi caur so firmu ir vienkaarsi sokeeti!!!

M maija 05.11.2010

paldies par info loti nodereja

A Aivis 28.12.2010

A Aleksandrs 17.02.2011

Огромное спасибо тому кто создал этот топик, я уж было собрался на зароботки за границу через эту фирму

W workingclasshero 17.05.2011

Pirmkaart, par to, ka ir jaamaksaa 80 £ par saigaidiishanu lidostaa, pazinjo tad, kad esi paarskaitiijis naudu par pakalpojumu. Man to pateica dienu pirms izlidoshanas.
Otrkaart, jaa, atvelk 200 £ par dziivoshanu staff house, kas manaa gadiijumaa bija loooti taalu no viesniicas ( 2 stundas ar autobusu liidz darba vietai vai 45min ar metro), sveetdienaas, kad pirmais vilciens bija 7am, bet darbaa bija jaabuut 6 30, naacaas celties 3am, lai paspeetu uz autobusu pl4.
Treshkaart, izcili ''draudziigs'' kolektiivs, iipashi latvieshi... Jaa, darbs sameeraa smags, maksaa 1.85£ par istabinju... No pl 10 liidz 15 jaapaspeej ''izlaiziit'' 10-15 istabas.
To visu vareetu pieciest un vareetu straadaat, ja samaksa buutu normaala.