www.sudzibas.lv SIA Akmentiņš Cūciska attieksme pret klientu

SIA Akmentiņš - Cūciska attieksme pret klientu

SIA Akmentiņš piedāvā mēbeļu furnitūru un plākšņu materiālus. Firmā strādā tāds runīgs zēns Guntars. Rakstiski iesniedzu sarakstu ar lietām, kuras vajadzīgas. Solīja dažu dienu laikā apstrādāt un sniegt piedāvājumu. Pēc nedāļas gaidīšanas sapratu, ka tā ir kārtējā kaktu frma, kuras darbinieki nolasīti pa tiltapakšām, kuri neatbild par saviem solījumiem. Cenu piedāvājums netika dots ne nedēļas ne divu laikā. Turklāt netika zvanīts un brīdināts par kādiem objektīviem šķēršķiem, kādēļ nevar izpildīt savu solījumu! Žēl iztērētā laika dēļ tādiem diletantiem!Neiesaku šo kantori nevienam!

P Putniņš 06.10.2017

Es arii varu pievienoties. Ieraudziiju vinu maajas lapaa sev nepieciesamo furnituuru, piezvaniiju, vai ir uz vietas, sarunaajam, ka atbrauksu riit pakal. Sieviete, kas man atbildéja, vislaik konsulteejaas ar citiem darbiniekiem, pirms sniedza man info. Es atbraucu, nekaa nav. Esot mani aizmirsusi un vispár- man nepieciesamaas lietas neeksistee, nav Latvijaa dabujamas vairs.