www.sudzibas.lv SIA A.K7 42403015586 Bojajums, slikts serviss

SIA A.K7 42403015586 - Bojajums, slikts serviss

08.07.2023 datuma,pēc policijas lēmuma Andrejs Kinzulis evakuejis transportlīdzekli Škoda Octavia GV6542,pa naktīm,kad īpašnieks gulējis, uzlikuši, laikā zīmi, kuru nav pamanījuši,vesela rinda,ar mašīnām,bet pārkāpums,tas ir viens,nekas nav pretī 40 euro,bet transportlīdzekli viņš tehniski sabojājis,tā stāvējusi 1atruma un uz rokas bremzi, interesanti,ka viņš to daļēji evakuejis,aiz priekšu nepanjems,tāpēc,ka rokas bremze,aiz aizmuguri arī,tāpēc,ka mashina ātruma stāv,sanāk paņēmis aiz aizmuguri un vilcis pa biedrēm uz pirmā ātruma transportlīdzekli,loģiski,ka tādā veidā to var sabojāt,sekas,auto stāv salauzta,zaudējumi 800 euro, īpašnieks paliks uz ielas, peļņas vairs nav,vienīgā,darba auto,zaudējumi,ja lūzums spararata 200 euro spararats,kaut lietots, aptuveni 200 remonts,134 licenze,170 apdrošināšana,tas viss pagājis,kamēr es mēģinu,kaut ko bezjēdzīgi atrisināt,ar uzņēmumu sazinātos,jēgas nav,tam ir vienalga,viņam ir ko ēst,tas nezin,kas tas ir pazaudēt, dēļ kāda vienīgu pelnju,lūgums bezjedzigos komentārus nerakstīt,tie nevienam neesot vajadzīgs, šeit cilvēks raksta,lai dabūt palīdzību un informēt citus,par tiem SIA un kas var notikt,ja ar tiem taisīt darīšanas,kāds tur īpašnieks uzreiz var saprast, galvenais peļņa,kādas sekas vienalga,nav savs,tad ko žēlot.

Z

Vai nevari nomierināties? Tad sūtām psihiatrisko palīdzību!

Z Zenjok777 31.08.2023

Sev nosūtiet,to palīdzību un padomājiet,ko jūs rakstiet,cilvēkam sabojājuši,darba mashini vienīgu pelnju, loģiski,ka cilvēks nebūs mierīgs, evakuators sagadajis zaudējumus,tos vajag segt,neviss izvairīties, no atbildības,rakstījis sūdzības un darīšu to tālāk,ja jūs domājiet,ka es jokoju,ka uz ielas palikšu, dēļ tā evakuatora,tā nav,man īri jāmaksā,to sabojātu mashinu jaremonte būs pašam,no policijas,ne ziņas,no evakuators arī,labi ja tagad mani cits taksoparks paņems,lai es uz ielas nepaliek,jums tas izklausās smieklīgi, galvenais pašiem netrapit,tādā situācijā.

RAMONA👀 31.08.2023

Beidz skricelēt sūdzības un pirst krēslā. Saņemies, salabo auto un ej strādāt.

VSR 01.09.2023

NOŠAUT!

Cię rozstrzelać?

Dich zu Erschießen?

VSR 01.09.2023

Почитала все Твои жалобы. Лузер Ты конечно, конченный по жизни...

А разве ты - нет, польская потаскуха?

Да к тому же и полиГЛОТКА! Сперму глотаешь?

VSR 13.09.2023

Sen no Tevis ņuņas nav lasāmas... Nomiri vai problēma risināta? Vai darbu atradi?