www.sudzibas.lv SIA Aģentūra reklāmai Uzņēmums nenorēķinās par tam sniegtajiem pakalpojumiem

SIA Aģentūra reklāmai - Uzņēmums nenorēķinās par tam sniegtajiem pakalpojumiem

Šis uzņēmums lielā mērā nodarbojas ar starpniekpakalpojumu sniegšanu, taču par saņemtajiem pakalpojumiem nenorēķinās.
Viņu mājas lapā ir informācija, ka it kā ir sadarbojušies ar vairākiem pazīstamiem un lieliem uzņēmumiem lai gan tas neizklausās ticami.
Vislabākais, ka uzņēmuma īpašniece Ieva Berga jau vairākus mēnešus nav sazvanāma un atrodama.
Vai ir kāds vēl, kas šo lasa un uzņēmums ir parādā?

K

I Inese 16.03.2009

Aģentūra reklāmai palikusi parādā arī laikrakstam "Kurzemnieks".

S Sasa 03.01.2011

Es te no laukiem, baigi labais uznemums. Visu norunajam, darbu izdarija ljoti labi, viss izcili! paraada neko nav

G Guntis 10.02.2011

Jā, arī mums (Tantuki Production) ir pieredze, ka šis uzņēmums par saņemtajiem pakalpojumiem nenorēķinās. Pēc pakalpojuma pieņemšanas un saņemšanas Ieva Berga vairs nebija sasniedzama ne telefoniski, ne arī kā citādi. Ieteikums - ja negribiet nokļūt nepatīkamā un pazemojošā situācijā, izvēlieties citu piegādātāju. P.s. Ja komentētājam "Sasa" ir iespēja sazināties ar Ievu Bergu, tad lūdzu atsūtiet kontaktus arī tiem, kam paveicies mazāk :)

Z Zinaida 10.02.2011

Sasa, Masa, bljadj Natasa i zajoba Aleksei.