Abctech SIA - Krāpšana

Vietnē Getapro.lv izvietoju sludinājumu krāsns remontam. Atsaucās arī SIA Abctech, kuru piedāvātās darbu izmaksas man likās pieņemamas. Telefoniski vienojāmies par tikšanos objektā, lai visu precizētu. 31.janvārī atbrauca firmas pārstāvis Intars (uzvārdu nenosauca), ar kuru vienojāmies par veicamajiem darbiem un samaksu- kopā 1500,- eur, no tiem materiālu izmaksas 800,- eur. Iemaksāju 200 eur, vienojāmies, ka pārējo iemaksāšu pēc nedēļas. Personīgu apstākļu dēļ man darbus nācās atlikt. Norunājām, ka par iemaksātajiem 200 eur iegādātos materiālus Intars atvedīs un noliks objektā. Vēl pēc mēneša materiāli nebija atvesti. Prasīju atmaksāt naudu, ja nav materiālu. Solīja dienu no dienas, bet naudu neatveda. Zvanīju uz SIA Abctech- bez rezultāta.
Vietnē Getapro.lv saņēmu informāciju, ka ir arī citi krāpšanas gadījumi no SIA Abctech puses, tādēļ vietnē šī SIA jsu ir bloķēta.
Uzmanieties- krāpnieki!

E