Sepaalaa t/c Alfaa un t/c Molaa

Iegādājos veikalā Sepāla žaketi,pie kases jautāju vai nav pieejams mazāks izmērs,jo šo man būs jānes šuvējai pāršūt,kasiere atbildēja,ka nav gan,tad ierosināju pazvanīt uz kādu citu šīs firmas veikalu un izrādījās,ka kopējā datortīklā figurē man nepieciešamais izmērs t.c Mola Sepaalaa veikala plaukotos,bet pazvanot pārdevējas atbild,ka tas jau izpirkts.Nejauši sagadījos tajā pašā dienā arī T/c Mols iegriezos Sepaalaa, lai palūkotos un protams man nepiecieshamais izmērs (tikai bez iztrūkstošām detaljām t.i. pūkainas apkakles)glīti pakārts ar citām drēbēm.Priecīga devos pie kasieres pajautāt vai varu samainīt savu 38 izmēru pret 36-man atbild,ka tas nav iespējams,jo veikaliem Sepaala esot dažādas noliktavas un varot mainīt tikai tajā veikalā kur esot prece iegādāta. Tad lūk varat izdarīt secinājumus-Sepaalaa darbinieki ir tik slinki, lai pasluukotos veikala plauktos vai datorsisteemaa par veikalaa esosho preci un taatad melo apgalvojot, ka prece veikalaa varaak nav pieejama un turklaat tik mulkjiiga sisteema veel nevienaa veikalu tiiklaa nav redzeeta,ka preci maina tikai konkreeti tajaa veikalaa nevis kaadaa citaa vietaa!

B beiba 12.07.2006

patiesību sakot, negribās piekrist. nesen iegādājos 10 vienādus krekliņu darba vajadzībām, t/c mols sepaalas veikalā mēs palūdzām pa visiem veikaliem atrast vajadzīgos izmērus. pie tam par lielo pirkumu mums iedeva 10% atlaidi. manuprāt, tas bija ļoti laipni no meiteņu puses. :)

A Arta 07.09.2006

Zini,ko zhakete!Pirms saukaa kaadu par slinku un sisteemu par muljkjiigu - atceries,KA VISIEM VEIKALU TIIKLIEM IR TAA,KA KATRAM VEIKALAM IR SAVAS NOLIKTAVAS DATU UZSKAITES SISTEEMA[IEKSHEEJAA].Un ja pirki vienaa struktuurvieniibaa,citaa Tu to nevari MAINIIT!Laikam Tev ir gadi 13,ka nespeej to sajeegt,ka - luuk - nopirki preci - cheks Tev ir -cheks no konkreeta veikala-uz to tad Tu arii ej un maini!Tas,ka ir viens veikalu tiikls,nenoziimee,ka vari pirkt Liepaajaa un braukt uz Riigu mainiit.Shii "antireklaama" ir pavisam garaam un nepamatota.[Neuztraucies Sepaalaa nestraadaju]:)

E ES 01.04.2007

Ari es nesen iegadajos kreklinju Mola, tikai majas pamaniju mazu caurumininju. pagaja kada nedelja lidz man bija brivs laiks un domaju pameginat apmainit Sokmani. Un zini-apmainija, neko nesakot ar smaidu piekrita

I Inga 29.03.2008

man arī sepaala patīk jo laipnas pārdevējas!