Secure Latviia - Secure Latviia

Pastrādāju šajā firmā, algu tā arī nesaņēmu + attieksme zem katras kritikas, cik saprotu pie vadības ir kādi bijušie Falka atlaistie vadītāji, kas sašmucējušies un ādā pat garā strādā arī šeit, īpāsi gribu izcelt vienu tipiņu ar nolaizītiem matiem, tas īpaši izcēlās ar nejēdzībām. Neiesaku nevienam šo firmeli.

K

E Esesesseseseseses 31.03.2011

Pidarasi ir visur vadībā, tā kā nav ko stresot!

A Aigars 08.05.2011

Simt punkt šo te uzrakstija kāds no G4S jo vinjiem tagad tur tajā pentagonā kas ir stigu ielā dirsa svilst ka normāli džeki uzblieza savu kantori un tagad atņems visus objektus jo Secure-Latvija dzekiem galva aug pareizā vietā!

D drumer 25.05.2011

Tur jau tā lieta-G4s ir palicis par nepavisam labu!!! un nomelnot ir visvieglāk, taču ir jāseko textam!! Pozitīva konkurence ir apsveicama taču, ja sāk mētāties ar tekstiem kurus nemaz īsti nevar pamatot ir zemiski!!

A Andris 19.10.2011

Vai kādsz var pastāstīt par Sekures apmaksas shēmu, esmu dzirdējis, ka pašam ir jāmaksā nodokļi utt? Vai tur nevar sanākt problēmas ar VIDU utt?

R Roma 27.10.2011

Ja Tu domā Secure, tad neko jau nemaksā 1.75, bet pašam no šīs summas vēl jāmaksā nodokļi... vienam no mūsējiem jau vida sot bijis jāiet abisņiteļņiju dot. Karoče, jāskatās tad jau labāk kkur citur kur normāli maksā, kaut vai ķepā, bet, šite vēl jāčakarējas ar vidu būs ... ja jau sanāks kādi sūdi neticu ka kāds palīdzēs.

A Andris 01.11.2011

Man to pašu stāstija, itkā šefam esot 700 uz rokas!? Nav slikti! Stāsta jau ka viss legāli esot ir arī variants un paldzība kā ar vid jārunā, kad nāks pārbaude. Kā citās firmās tagad maksā?

K Kontrolesnodaļa2009 30.11.2011

Kam tas viss ir vajadzigs? G4S pats sevi nogremedeja. Džeki nolema glabties, nu un?? Kas šeit ir kriminals? Dirš tie, kuriem skauž. Ja piedzima par vergu tad nevajag to liegt, vienkarši vergo citu laba un viss..!!