Meklēšanas rezultāti

Pārtikas un veterinārais dienests - (Sūdzība)

Šajā sūdu kantorī nav ko darīt, priekšniecība saņem Ls 1500, bet inspektori knapi 150, par to vēl 7 ādas mauc nost un atskaites un paskaidrojumi bezgalīgi.

Favorita izstāde - (Sūdzība)

Teicu draugiem, lai nepērk Favorīta izstādē kucēnu, bet nē... Nopirka embriju knapi 5 nedēļas vecu Franču buldogu no sievietes, kura pārdeva vismaz piecu dažādu sugu suņus un protams viņš neizdzīvoja: vēma, pļūtija, kamēr nosprāga...

B BaibaR 25.04.2007
Komentāri 0 Dzīvnieki

soraksan - (Sūdzība)

A ja o horoshem - goda 2-3 periodicheski poseschaem restoran "soraksan" -korejskaja kuhnja. Esli zene lenj vecherom gotovitj - tuda i idem. VecRiga- nedaleko ot nabereznoi. Konechno nazvanie restoran - eto slishkom, no... prosto, no ujutno, menju mozet bitj ne bogatoe, no vkusno, nemalo i ne dorogo. Oficiantki, kak i vezde - iz provincii, no starajutsa, chto prijatno, koroche- prosto poestj (i vipitj) - na ura. Osobenno korejskii analog sushi - kimpbabi rekomenduju.

DAKKO3 - (Sūdzība)

Ne svjazivajtejsj s Dakko3 - sebe doroze vijdet. U menja kompjuter, vzjatij u nih, na4al piwatj i perezagruzatsja. Po garantii ja otnjos ego im v remont na Dzirnavu. Prozdav nedelju ja im pozvonil - master, zaponajasj skazal, 4to eto gljuk materinki i on skoro vsjo ispravit. V obwem, 4erez 2 nedeli i 5 dnej ja pri6ol i mne vernuli komp, s zamenennoj materinkoj.

One.lv - (Sūdzība)

ONE.LV - mir chudes!! ostrov prekljuchenij.. xa xa xa.. ladn. pustj budet.. no estj prosjba.. kompi u vas tama govnecom popahivajut, pomenjati-bi.. babki vam davaj perechisljaj. kak v bezdnu

A Aleksandr 02.04.2007
Komentāri 4 Internets

Hansabanka - (Sūdzība)

Ja saglase internet casto u hansabanki srivaetsa eto fakt, cto kosaetsa znakomstvo s komp, sam bivsij programmist. U hansabanki negibkaja politika kreditovanija esli nado ctobi tebe dali kredit to nado cut li ne scipcami vitaskivat :). Ja uze beru krediti v drugih bankah bez vsakoj volokiti, nu nepolucaetsa pocemuto u menja s hansabanka, a vot s unibanka, hipoteka banka , pareks, bez problem po krainej mere u menja.

"ServiceNet LV", SIA - (Sūdzība)

Atrodas Jelgavas 36, Rīga, LV-1004, t.7460399. Pilnīgu cūku kantoris, ko viņi no sevis iedomājas, kaut arī ir vienīgie un oficiālie HP dīleri Latvijā. Tas nav serviss, tas ir ANTISERVISSS. Kompi par ļoti lielu naudu varbūt salabos 2 nedēļu laikā, un tad, kas to zin ko sabāzīs iekša, par garantijas remontu aizmirstiet, viņi to nemāk! Nomaina sliktas kvalitātes detaļas, dzelži mainīti, par sarunu kaut ko izdarīt ātrāk pat runas nav. Viņi pilnīgi sačakarē HAWLET PACKARD izstrādājumu labo marku. Pat ienaidniekam nenovēlētu to kretīnus izmantot.

N NormundsRonis 23.03.2007
Komentāri 19 Datori

VIKANDS - (Sūdzība)

VIKANDS (datorfirma)- neperciet neko!!!!Neielaidieties ar viniem nekados darijumos, pilniga cilveku mulkosana, Pagajuso gadu iegadajos kompi,likas letak. Iekritu! Driz nospraga cietais. Uz cieta garantiju iedeva kaut kadu atjaunoto cieto , kas grab vien garbesana....ari pele atteicas, jaunu nedod. Saka, ka neesmu pie viniem pircis, laikam atradis esmu. Taja kantori uz cilvekiem blauj ka uz pedejiem suniem. Izturas it ka tie, kas pie viniem kaut ko nopirkusi, butu kaut kadi mulki un nejegas. PASI TADI!!!!

A Andris - 17.03.2007
Komentāri 8 Datori

Tehnoland - (Sūdzība)

es jums neiteiktu pirkt preces tehnoland.es nopirku mp4 atskanotaju man vins knapi notureja vienu dienues aizvedu vinu uz garantiju man teica ka pec nedelas bus gatavsbet jau ir pagajis menesis .man jau tas ir lidz kaklam es iesu prasit jaunu preci .taka es neiesaku iepirkies tehnoland

100% Sports - (Sūdzība)

He he, tur jakas karājas un pusei no tām nav pogu! Un otrai pusei pogas vienkārši knapi turās, tīlīt nokritīs! Kad pateicām pārdevējai- smaidiņš va visu rožu- "Hi hīīī, jā, tā ir" bļja, "Bet mēs tās pogas klāt nešūsim!" Draugs gribēja nopirkt cimdus, bet nebija klāt cenu zīmes. Tak viņam nācās nostāvēt apaļu pusstundu veikalā, kamēr pārdevēji uzmeklēja to cenu un beidzot varēja arī samaksāt! Viss skaidrs par viņiem!

ABC King - Nepērciet apavus šajā veikalā! (Sūdzība)

Gribēju brīdināt apavu pircējus. Esiet uzmanīgi iegādājoties apavus šajā veikalā. Garantijas šajā veikalā nestrādā. Kad vēlējos samainīt zābakus, kurus biju knapi 4 dienas paanēsajusi, kaad nolūza papēdis. Kad nesu vekalam atpakaļ, lai samaina, viņi izņirgājās par cilvēkiem. No atbildes atteikuma vēstules var saprast, kā es vispār varēju atļauties uzvilkt tos kājās, tas jau ir noziegumus, bet kur nu vēl iziet ārā un pastaigāt paielām. Tas ir ārprāts!!! Kā tā var atļauties izturēties pret apaviem. nav brīnums ka papēdis nolūzis. Dārgie apavu nēsātāji - NEPĒRCIET APAVUS ŠAJĀ VEIKALĀ!!!

L Lindiņa 14.02.2007
Komentāri 19 Apģērbs

ELKOR Krasta - (Sūdzība)

Na4nu s togo, 4to v magazine rabotujut ODNI DEBILI!! 4to prodavci, 4to kassiri. Pokupal nedavno monitor, tak priwlosj sna4ala prodavca iskatj, 4tobi objasnil, 4to, da kak.. tak on sam ni4ego na znaet.. vzjal instrukciju, da i tam ni4ego tolkom pro4itatj ne smog.. togda k kompu pobe*al v inete smotretj.. (ja sam tam posmotretj mogu, esli mne nado budet!!) Vipisal ja monitor, powel oformljatj; na kasse 40 minut poterjal (oformljli lizing) Odno mogu skazatj URODI, oni dazhe tam v dokumentah...

J Je Ve 13.02.2007
Komentāri 1 Internets

Proline - (Sūdzība)

Narod esli kto zadumaet pokupat komp ne sovetuju svazivatsa s Proline. U nih otvratitelnoe otno6enie k rozni4nim klientam.

One.lv - (Sūdzība)

kto-nibudj mozet pojasnitj, 4to za xernja u menja proisxodit vot uze 3 denj, s moego kompa ne mogu zajti na one.lv, a s drugogo polu4ilosj. Zaxozu, a mne vidaet : http://c2.one.lv/dk?dm.id=anonym-main ??? Ranjwe pritenzij nikakix ne bilo, 4to za sajt dermovij!!!

kenganet - (Sūdzība)

Kenganet eto atstoj!!! po na4alu skorostj horoshaja kak po dogovoru nu projdjot 2-3 mesjaca i vsjo skorostj takaja 4to one.lv dazhe jeli jeli otkrivajetsja v mesjac plo4ju 11.80 ls razvod... komp u menja pa4jotnij!!! kozli

krogs"Pie brāļa" - (Sūdzība)

Neēdiet pusdienas krogā"Pie brāļa" tur nav vairs vērts zaudēt laiku,naudu un bojāt garastāvokli.Ēdiens ir negaršīgs{auksti kartupeļi un knapi silta veca gaļa}porcijas smieklīgas,salāti nav baudāmi.Bet ja kāds netic-var izmēģināt.

partikas dienests - (Sūdzība)

Privātpersona - Neuzticams biznesa partneris ( Komentārs)

Kimbi.lv Nepamatots lēmums!!! Nesaprotama,degraadējoša attieksme!!! Nesaprotama darbība...!!! Esmu klients 4finance grupai, taču nez vai pališu ilgi...!!! Nožēlojami!!!

VIKANDS - ( Komentārs)

Kupila kompjuter v VIKANDS, oni mne srazu prodali komp s plahoi RAM, kotorij nado bila manualno doma 4erez BIOS konfiurirovats 4tob komp rabotal. vot Odna3di komp nevklju4alsa - povezla ego po garantii v Firmu Vikands, a oni 3 nedeli derzali v remonte komp - i potom toljko skazali 4to peregorel processor- raskalolsja, ja kone4no ska3ala 4tob pomenjali po garantii, a oni menja poslali ..... skazali 4to po garantii processori nemenjajutsa, - tak ja 2 mesjaca bez kompa 3ila, 3dala kogda oni...

R Ruta 10.10.2003
Komentāri 8 Datori

Smile PC - халатность ( Komentārs)

Nikomu ne sovetuju etu kontoru! Za 4istku nouta ot pili hotjat 25 eur: ddd da vi oh... Li rebjta: d eto polu4aetsa za 4as raboti 25 eur: dddd pro6e samomu po4istitj. Tak malo togo - za denj oni nout po4istitj ne mogu, govorjat, 4to 3 dnja nado: dddd mdaa, rebjata, slabo veritsa, 4to u vas tak mnogo raboti... : dddd +uze bivali slu4ai, kogda zap4asti menjali, eto vob6e psc: d esli vse-taki ponesete v etu kontoru nout - moj vam sovet, vitaskivajte batareju, hdd i ram. 4tobi nout po4istitj, eto...