Meklēšanas rezultāti

Bolt - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Šodien 26.07.izsaucam Bolt taksi. Vadītājs Kaspars mašīnas nr. TQ 6955.Atbruca un atteicās apkalpot, jo reiz bij jau saņēmis sūdzību ka atteicās vest ar ziediem uz izlaidumu. Tagad atriebjoties atteicās vest. Tiešām nepieklājīgs šoferis. Neiesaku nevienam šo šoferi.

Bolt - Taxi vadītāja uzvedība (Sūdzība)

Taxi vadītāja uzvedība Bolt Taxi Tq 6731 apstājas bruņinieku ielas vidū, nobloķējot visu ceļu. Braucu aiz Taxi, Ok, pagaidu, kamēr izlaiž pasažierus. Bet taxi nekur nebrauc.. Uzpīpinu. Vadītājs nikni ieslēdz atpakaļgaitu un brauc manai mašīnai virsū un tā vairākas reizes..

Bolt - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Labdien, Ogre parādījušies bolt skūteri. Šausmīgi neapmierina tas ka viņi mētājas uz katra stūra ar tukšām baterijām. Pietiks savus meslus pa ielām mētāt. Ja reiz pilnu bateriju, tad nav iebildumu, bet caurām dienām tas ir par daudz. Nodrošināt servisu tādu lai uz ielam stāv pilnie un nevis nomesti pa naktīm ar tukšām.. Ceru ka skaidri izteicos.

Bolt - Soferis induss nemaceja runat latviski (Sūdzība)

Soferis induss nemaceja runat latviski Soferis nemaceja ne vienu vardu latviski. Man piegadaja sushi un man vajadzeja mainit adresi,labi ka mans virs mak anglju valodu,tad visu sarunaja. Bolt shoferis nezin latvieshu valodu.

Bolt - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Izsaucu taksometru ar aplikāciju, tā kā valstī ilgi laiku bija pandēmija sen nebija sanācis izmantot taksometra pakalpojumus. Nonākot līdz galamērķim šoferis paprasīja naudu par taksometra pakalpojumiem, kuriem starp citu tā jau bija dubultais tarifs. Pēc kāda laika konstatēju, ka man no kartes ir noņemta atkārtoti šī summa. Protams čeku, vai kādu citu darījuma apliecinošu dokumentu taksist man neizsniedza, lai gan pats ļoti labi redzēja, ka brauciens jau ir apmaksāts. Uzrakstīju uz bolt...

Bolt - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Šodien pirmo reizi paņēmu skrejriteni, interese pēc, izmēģināt, starp citu, tas stāvēja uz dzelzceļa pārbrauktuves, aktivizēju un aizbraucu, kad nonācu galapunktā man aplikācija paziņoja, ka atrodos ārpus atļautas zonas un man ir jāmaksā 30 eiro sods, par ko biju izbrīnīts, jo sākumā nekas līdzīgs nebija minēts (vēlāk apskatījos atļauto zonu karti Daugavpili un biju izbrīnīts, ka tas jau atradās arpus tās un tas bija braucams) man nebija laika un iespējas braukt līdz atļautai zonai, beidzot...

Bolt - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Izsaucu Bolt, (16.05.21) rādija ka būs pēc 18min. Piezvanīja šoferis un teica, ka viņam neatmaksājas ceļš un lai izsaucu citu taksi. Pēc zvana šoferis pats atcēla braucienu. Par to man tika piemērota atcelšanas maksa 2.50€. Šķiet, ka šoferi sauca Aigars.

Bolt - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Šodien sakarā ar ātkārtas situācija majās (bērns guva smagu traumu) , no Mārupes uz Maskavas priekšpilsētu centos izsaukt bolt taxi, lai tiktu pie bērna majās. Sākumā aplikācija vispār neļāva to izdarīt - parādīja ka meklē šoferi, un pēc mirkļa pazuda un radījās tā it kā nebūtu veicis pasūtījumu. Šādi iztērēju kādas 10 min. Nolēmu saīsināt galamērķī ar domu ka varbūt tagad strādās un noradīju no Mārupes uz Mārupi (netālu no vietas kur atrados) . Pasūtījumu pieņēma šoferis Edgars kurš atradās 1...

Bolt Food - Krāpšana ar piegādātu preci (Sūdzība)

Krāpšana ar piegādātu preci Dārgie Bolt food topošie klienti. Nesūtiet neko no viņiem. Klaja zagšana. Pasūtīju 3 picas, atveda uz citu adresi un stāsta ka atvesta manis norādīto. Ne tikai kurjeri nepārliecinās par saņēmēju bet arī nenoskaidro precīzi. Savukārt pati kompānija tikai noveļ atbildību ka nav precīzi minēts un viegli apmaldīties. Zaudēju naudu kuru viņi neatgriež, un protams preces arī nav. Salīdzinot ar wolt, kas tiešām rūpējas, šis ir galīgi zemisks kantoris. Iesniedzu patērētāju inspekcijā. Cerams viņi tiks galā ar šo iestādi

Bolt Un Lido - Antisanitārija (Sūdzība)

Antisanitārija Bolt развозит заказы lido в анти-санитарных условиях! Один - водитель, каторый выносит сумку зеленую с надписью болт в грязнейшем состоянии!. Берет ваши пакеты грязными руками, без перчаток. Поэтому недавно изобрели перчатки! Второй сидит рядом, но без маски. Кто они, братья или любовники мне все равно, конечно.. Но почему они развозят продукты в не запечатанной таре?

LIDO UN BOLT - ANTISANITARIJA (Sūdzība)

ANTISANITARIJA Bolt развозит заказы Lido В АНТИ-САНИТАРНЫХ Условиях! В машине по адресу приезжают двое темнокожих в основном гастробайтеров! Один - водитель,каторый выносит сумку зеленую с надписью Болт в грязнейшем состоянии !.Берет ваши пакеты грязными руками ,без перчаток .Он кстати южных очень! национальностей и ему руки мыть бесполезно .Они выглядят всеравно грязные. Поэтому недавно изобрели перчатки! Второй сидит рядом такой же загорелый ,но без маски .Кто они , братья или любовники мне всеравно ...

Bolt - Slikts serviss un naudas krāpšana (Sūdzība)

Slikts serviss un naudas krāpšana Šodien izsaucās Bolt taksometru. Gaidījām diezgan ilgi, bet sagaidījām. Pirmais jau šoferis ar ļoti augstu toni pārmeta ka viņa navigācija rāda citu apstāšanās punktu, kaut gan mēs gaidījām tieši pie nosauktās adreses. Galapunktā skaitītājs rādīja ka jāmaksā 6.25 eiro. Šoferis steidzīgi izslēdz un prasa 7.80. Tiklīdz palūdzu čeku, pietika ar 6.25. Esmu ļoti neapmierināta ar servisu un attieksmi pret klientu. Tā pat uzskatu ka šoferis centās no manis izspiest naudu. Liels fui šai kompānijai! Nekad vairs neizmantošu šo firmu un noteikti nevienam ne ieteikšu.

Bolt - Apkārtnes piesārņošana, cilvēku apsraudēšana (Sūdzība)

Apkārtnes piesārņošana, cilvēku apsraudēšana Labvakar, šovakar Ķekavas krustojumā ap pulksten 20:30 pie Libas autovadītājs no Bolt ar Resault Duster auto ar numurzīmi tq-6358 pie luksofora zaļās gaismas, uzsākot auto, atverot durvis izmeta alus skārdeni un braucot tālāk brauca neadekvāti uzsākot un tuvu braucot citām mašīnām kà arī virināja durvis, kā arī lika šaubīties par to vai vadītājs ir spējīgs vadīt auto un citus neapdraudēt.

Bolt - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Šodien ap 20:00 pasūtījām Hasana kebabs (Valdemāra 37). Ēdiens tika atvests auksts un vienā no platēm bija mats. Tika zvanīts uz Hasana kebab un izteikta sūdzība par matu un auksto ēdienu uz ko tika atbildēts, ka kurjers bija nokavējis apmēram 15min, arī navigācija tika manīts, ka kurjers bija iegriezies DUS kas nebija pa ceļam. Bolt support, jau kādu stundu neatbild, vakariņas neizdevās.

Bolt - Ļoti slikts serviss (Sūdzība)

Ļoti slikts serviss 30.09 tika izsaukts taxis caur bolt aplikāciju, kurš ieradās, tikai novietoja mašīnu pie blakus mājas, kad zvanīju, lai pajautātu, kur esat un kāpēc ne pie adreses, tad viņa atbilde bija, ka esat gudrāka, un nometa telefonu un braucienu atcēla viņš. Bērns nokavēja dēļ tā treniņu un kāpēc jācieš tāda attieksme man kā klientam, no neadekvāta vadītāja? Vai

Bolt - Naudas neatgriešana par atceltu braucienu (Sūdzība)

Naudas neatgriešana par atceltu braucienu Izsaucu taksi ar nepareizu adresi, Bolt paņēma 12.30€ par braucienu, viss labi domāju nu labi pēc atcelšanas atgriezīs, bet ne nu jau divas dienas nekas kontā nav ienācis, braucienu atcēlu uzreiz minūtes laikā viņš noteikti pat nepaspēja saprast kad viņam ir jābrauc!

Bolt - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Gribu lietot Bolt Taxi, aplikācijā redzu tuvākos auto: standart - 3 min, economy - 4 min. Pasūtu economy, parādās info - 11 min un piedevām taxi ir tālu (nav ticības arī tām 11 min) un tas brauc pretējā virzienā, pie kam vēl ar iepriekšējo klientu! Protams, atceļu braucienu un izvēlos "standart", kurš arī ir klāt pēc 3 min. Un ko domā - par atcelšanu no manis iekasē 2. - eur! Ja tā nav blēdība, tad kas tad? ! Guntis.

Bolt - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Labdien. Sakara ar bolta aplikāciju skrejriteņa īrēšanai. 13.08 apm. No plkst. 17.00 - 18.10 tika pieteikts pakalpojums skrejriteņa īrēšana / telefona nr. 24926686/. Pēc, mūsu rīcībā esošas, informācijas līdz 16.08 pakalpojums bija paredzēts bezmaksas. Bet no mazmeitas / sudmale nikola emilija / konta tika atskaitīta nauda. Ludzu rast iespēju naudu ieskaitīt atpakaļ. Ar cieņu aizbildne gaļina sudmale.

Bolt - Krāpšāna (Sūdzība)

Krāpšāna Paņemu bolt skrejriteni bija rakstīts – par skrejriteņa aktivizāciju maksa ir – 0,00 eur, pirmas piecas braukšanas minūtes tarifs 0,22 eur/min. Katra nākama minūte maksa – 0,11 eur/min. (standarts tarifs) par kaut kādiem papildus maksājumiem nekur nebija rakstīts (pārbaudīju ari lietošanas noteikumus un tarifus pirms braukšanas) tikai es aktivizēju skrejriteni tad uzreiz no mana bankas konta noņēma 4 eur, domāju - var but kaut kāda rezervācijas nauda (nekur par to nebija rakstīts) un aizbraucu...

Bolt - Nebrīdinot pielieto paaugstinātus tarifus par pakalpojumu. (Sūdzība)

Nebrīdinot pielieto paaugstinātus tarifus par pakalpojumu. Nolīgu kompānijas bolt taksometru. Operātors nebrīdināja par jebkādu maksas palielinājumu par braucienu. Brauciena beigās šoferis informēja, ka pielieto koeficientu 1.7 un neskatoties uz skaitītāja rādījumu pieprasīja samaksu. Neieteiktu izmantot šīs kompānijas pakalpojumus!