www.sudzibas.lv Savashome.lv Slikts serviss

Savashome.lv - Slikts serviss

Pasūtījuma piegāde kavējas, nekādu brīdinājumu par to nav. Prece atnāca saburzīta, savurzītā iepakojumā un ar firmas uzlīmi, kas lepni glabāja melnus pirkstu nospiedumus… Prece nav marķēta - nav norādīts ne ražotājs, ne kopšanas nosacījumi, ne galu galā auduma sastāvs - ja gadījumā nav zīds, tad īsti arī nekādu pretenziju nepieteiksi, jo nekur jau nav norādīts, ka zīds… Preci pasūtīju dāvanai. Lieki teikt, ka nepatīkams pārsteigums saņemt šādu sūtījumu… Uzrakstīju pretenziju, apgalvoja, ka varu sūtīt atpakaļ. Uzrakstīju, ka nesūtīšu, jo saņēmējam jau dāvana apsolīta un nebija iespējas iegādāties citu. Sagludināju, iesaiņoju un ar rūgtuma piegaršu uzdāvināju… Nākamajā dienā saņemu paziņojumu par sūtījumu… Atnācis identiska prece. Rakstu, vai man to sūtīt tagad atpakaļ, vai kā tas ir domāts. Jā, lai sūtot atpakaļ. Papriecājos, ka šis sūtījums gan bija gan gludināts, gan rūpīgi iesaiņots. Bet man atlika tikai tērēt savu laiku un enerģiju, lai nestu to uz pakomātu sūtīt atpakaļ, jo paturētnpreci, par kuru neesmu maksājusi, neliekas ētiski. Toties savashome.lv, laikam gan šis stāsts liekas ļoti ok… Jau biju savu rūgtumu pārvarējusi, bet saņēmu jaunu devu - kā sava veida ņirgāšanās… redzi, varam arī skaisti, ja gribam - paskatījies, tagad sūti atpakaļ. E-pastā gan raksta, ka atvainojas… bet sajūtas un priekšstats galēji savojāts. Neiesaku šo uzņēmumu. Nepatīkama pieredze.