Sanita Krusta - Apkāsiens

Kundzīte ievietojusi sludinājumu SS.LV Par saprātīgu cenu raksta referātus, kursa darbus u.t.t. Rakstija it kā man darbus. Divi bija vienkārši no Google pa fragmentiem izkopēti. Divi no Atlants.lv novilkti. Tante pat necentās tos pārtaisīt. Atlantā maksā 0.78, man pārdeva par 5Ls Naudu ņem avansā. Protams, darbus man augstskolā atmeta atpakaļ. Sarunājām, ka darbi tiks pārtaisīti. Tas netika izdarīts. Protams, naudu atpakaļ arī nedabuju. Viņa nav spējīga pati uzrakstīt darbu, bet naudu kāš. Lūk viņas dati:
Sanita Krusta p.k. 070289...
e-pasts: [slēpt]@inbox.lv
Drīz dabūšu arī adresi.

H Ha 12.04.2010

katram savi iemesli tādus pakalpojums izmantot! Mācītos manā auggstskolā nevis darbus atmestus atpakaļ, bet tevi izmestu par plaģiātismu... Latvijas izglītības sistēma daudzās augstskolās zem katras kritikas, šādi ļaujot krāpties un melot..