www.sudzibas.lv samp.lv Krāpšana samp.lv

samp.lv - Krāpšana samp.lv

Šis spēļu projekts pastāv jau vairāk kā 1 gadu un ir samērā labi pelnošs, īpašnieks ir 24 gadus vecs.
Šī sūdzība ir sakarā ar to, ka šajā spēļu projektā, kas ietver spēli ''San Andreas Multi Player'' notiek krāpšana vislielākajā mērā.
Vairāki jaunieši šajā projektā iegulda naudu, lai uzlabotu savu statusu spēlē ( dažādos veidos ), bet vēlāk īpašnieks vai citi projekta uzraugi to atsavina no īpašnieka un saka, ka nekas nav ticis iegādāts/piederējis cilvēkam.
Zināms, ka vairāki cilvēki iztērējuši šīm lietām 15 , 20, 30 Latus ( protams, ka dažreiz arī vairāk ) un vienreiz pat vairāk kā 50 Euro, bet tad to piesavinājušies projekta administrātori. Projekts mēnesī varētu pelnīt aptuveni 100-200 Euro.
Pārsvarā apkrāptie ir 13-15 gadus veci jaunieši.
Šo projektu vajadzētu slēgt un īpašnieku sodīt, par naudas izkrāpšanu.

Es domāju ka tur nenotiek nekāda krāpšana, kā admini var jūs krāpt ja viniem nav īpašnieka suncore konts, vai ta ja būtu krāpšana tad īpašnieks zinātu bet tur nekāda nav es domāju ka tu tikai sūdzību uzrakstiji, tapēc ka tu pieteicies pa adminu, un tev ir ateikusi jo rp nezini kad ziedojis biji kaut ipašnieki tev nav likusi ziedot un doma ja būtu noziedojis tiktu pa admin bet tānav tu variziedot kaut 1000 eiro bet nedabūtu jo jamāk ar admin rīkoties

C Cleo1337 27.01.2018

Neviens, tev neliek

C Cleo1337 27.01.2018

Neviens tev neliek, ne kaut ko pirkt, ne kādam maksāt, ja tu esi idiots un tērē naudu virtuālajā spēlē, tad tā ir tava paša vaina. Vispār nesaprotu, kas tā, ko tu te raksti? Paši vainīgi tie sīkie, kur tērē naudu pa labi un pa kreisi. Kapēc būtu jāslēdz projekts, dēļ, tādiem cilvēkiem, kas tēre šeit naudu?
Gribi Pērc, Gribi Nepērc, Vot Atrodi, Kaut Vienu Vietu Kur Ir Teikts, Ka Tev Ir Obligāti Jaatbalsta Komūns?