www.sudzibas.lv salons ISA Rēzekne slikta darba kvalitāte

salons ISA Rēzekne - slikta darba kvalitāte

2016.gada 30.jūlijā apmeklēju salonu ISA Rēzeknē, Latgales ielā 20 - iepriekš biju pierakstījusies uz gēla nagu korekciju rokām, kā arī pedikīru un kāju nagu pārklāšanu ar gelish laku. Pierakstījos uz plkst.09:00.
Mani apkalpoja meistare Jeļena. Vispirms viņa veica visas darbības ar rokām, pēc tam ķērās pie kājām. Abas procedūras kopā aizņēma precīzi 4 stundas - līdz šim tas bija ilgākais laiks, ko man nācās patērēt šādām procedūrām, jo vidēji tas ir prasījis trīs stundas, bet ja vēlējos kādu sarežģītāku nagu dizainu - 3,5 stundas... bet nu parasti jau tas notika Rīgā, bet šeit es trāpījos atvaļinājumā Latgalē un apmeklēju salonu ISA pirmo reizi....
Meistare Jeļena uzreiz "uzkārās uz ausīm" un izstāstīja man visu savu un savu tuvāko un tālāko radu biogrāfiju, viņas ieskatā skaļākos dzeltenās preses cienīgos notikumus Rēzeknē, apsprieda savas kolēģes, kuru profesionaļitātes viņas ieskatā esot zemāka par zemāku, apsprieda savu darba devēju, salona īpašnieci, ka tā redziet tiranizējot nabaga darbinieces... viss jau būtu jauki, bet es atnācu uz salonu relaksēties un gūt baudu, nevis klausīties svešas baumas un spriest par darba tiesisko attiecību noregulējuma problēmaspektiem.....Rokās paņemtais žurnāls tā arī palika neatvērts, jo man vienkārši neļāva tam pievērsties, bombardējos ar savām sūdzībām, komentāriem, neprasītiem ieteikumiem, u.t.t. Saprotams, ka tik aktīvi pļāpājot, meistare patstāvīgi novērsās no veicamo pienākumu spektra un pameta manas rokas - kājas novārtā. Kad beidzo - Paldies Dievam - rokas un kājas bija sakārtotas, samaksāju par pakalpojumu 51 eur viņai uz "rokas"... Nez kāpēc nepārsteidza čeka neizsniegšana... Rezultāts - pēc nedēļas gēla nagi pusaplupuši, kutikula saspurojusies, uz pēdām sabiezējumi.
Pietam vēršu Jūsu uzmanību uz to, ka taisu abas šīs procedūras ļoti regulāri, neatkarīgi no gada laika, respektīvi, ne tikai pludmales sezonai un man jau ir ar ko salīdzināt. Jeļenas darbs novērtējams - manikīrs un gēla nagu korekcija 10 ballu sistēmā labākajā gadījumā uz 5, pedikīrs - 6.
P.S. Salons sola veikt pēdu apstrādi ar aparātu un speciāliem ādas sabiezējumu ķīmiskajiem' oņēmējiem, bet nekas no tā netiek darīts. Man uz pēdām uz pusminūti uzklāja krikuci kutikulas noņēmēja... tas tā riktīgi dīvaini, it īpaši ņemot vērā, ka kopumā manikīra - pedikīra kabinets ir patiesi labi aprīkots, telpas dizains ir ok., viss tīrs, ir dezinfekcijas aparāti, visi kremi, skrubji, lakas no CND firmas. Tā kā ārēji pievilcīgi, bet - klibo izpildītāja darba kvalitāte. meistare - Jeļena.

K

H Hirurgija 05.08.2016

У вас неДОСЫП или неДОТРА*?

P pulkvedis 11.08.2016

Bliežam svešvalodā? Labi, dots pret dotu - 旅行袋,火车站,祖国.

K Karina0987654 19.04.2017

U menya k sozhaleniju toze bil ne ochenj horoshij opit v Ise. Prishla na keratinovoe vipramlenije volos, menya zaverili chto u nih samij lutchij keratin, chto oni mnogoe pereprobovali i ostanovilisj na etom, potomu chto on rabotaet lutche vseh( k sozaleniju nazvanija ne znaju). Skazali nado smitj 4erez 24 chasa, smila i uvidela chto osobo nichego ne izmenilosj , volosi kak bili pushistimi i volnistimi, tak i ostalisj, razve chto stali nemnogo zdoroveje vigljadetj. No oni bili daleko ne prjamije kak ja ozidala. Zaplatila kazetsa okolo 70 euro, tochno ne pomnju. Potom povtorila viprjamlenije u drugova mastera i s drugim keratinom i rezultat bil. Tak chto bilo nemnogo obidno potratitj svoje vremja i denjgi zrja.

I [email protected] 05.11.2017

Jums vajadzēja vispirms iet pie meistara kurš Jums to procedūru taisīja un runāt ar viņu ,nevis uzreiz rakstīt sūdzības.Visas problēmas ir risināmas.

1 120986 24.04.2017

Já Jelena vél tá pļápa..un tieśám visu kolektívu un darba devéju nomelno klientu acís..man śķiet to jau katrs zina.

L Laurinja98 26.07.2018

Es arī vienreiz biju Isā un manikīru. Arī pie Jeļenas. Man viņa arī visu visu izstāstīja, gan par radiniekiem, gan par kolēģiem un vadītāju. Kā arī sāka man teikt, lai pastāstu par savu dzīvi un lai aprunāju kādu.
Visu laiku novērsās no maniem nagiem, skatījās ārā pa logu, nevis uz nagiem. Ļoti neakurāti sataisīja nagus. Kutikulu ņēma nost tā, ka pat asinis tecēja, un kad vēlāk dezinficēja rokas, viss šausmīgi grauza, tā ka pasēdēt nevarēja. Samaksāju 20 eiro, čeku neizsniedza.

X Xxx 02.12.2021

Veicu matu pieaudzēšanu pie Aleksandras V.
Noprotu, ka viņa regulāri pārceļ sarunāto laiku un visu laiku no rītiem kavē darbu. Pēc dažām dienām uzraksta, vai viss ok un tad pajautā, vai nevaru viņai aizdot naudu.
Pēc laika viņa man raksta, ka Stellinā Juna hair baigās atlaides, ok, nopērku arī tos matus. Mati tiek izņemti no kaut kādas baltas, šaubīgas aploksnes, kvalitāte jau pēc nedēļas briesmīga. Beigās neriskēju pie viņas vairs iet, braucu uz Rīgu, kur friziere man pateica, ka esmu riktīgi apčakarēta, pie tam vienā vietā mati ezītī nogriezti. Acīmredzot, negribēja piņķerēties ap tām lentēm un vienkārši šņik šņak nogrieza. Un Rīgā procedūra bija krietni patīkamāka nekā Rēzeknē, kur likās, ka matus no galvas noplēsīs. Nemaz nerunāšu par to, ka starp korekcijām līme no matiem netika tīrīta ārā. Nevienam neiesaku šo neprofesionālo frizieri.

G Gulbenietis 03.12.2021

Vajag vnk zajebatj frizierus un citus speciālistus ar savu runāšanu, tad knābis uzreiz būs ciet. Protams, ja šie pirmie sāk vārīties.

P Pozitivs234567!!!!! 24.09.2022

Man arī negativa pieredze ar šo salonu,pirmā reize jau bija ka atteica dienu pirms pieraksta meikapu,otrā reize frizieris nemācēja frizūru uztaisīt,biju šokā kāda iegāju tāda arī izgāju un pie tam samaksāju 25 eiro,nemūžam neapmeklēju vairs šo salonu uz Latgales ielas.