www.sudzibas.lv RZ carwash SIA Slikts serviss, krāpšana

RZ carwash SIA - Slikts serviss, krāpšana

Dotajā uzņēmumā (automazgāšana) 05.05.23 pasūtīju automazgāšanu un salona tīrīšanu. Pieteicot pakalpojuma summa 30 eiro, saņemot mašīnu paprasīja 40, pamatojot, ka mašīna "netīra". Pirms 2 dienām mazgāju otru mašīnu bija 30 eiro. Maksāju skaidrā naudā, čeku izsniedza pēc atkārtota lūguma. Apskatot a/mašīnu gan salonā uz priekšējā paneļa, gan ārpusē uz virsbūves pleķi un netīrUmi. Pamatojums - es jau Jūsu mašīnai visu laiku blakus nestāvēšu un pleķus neslaucīšu. Izsakot neapmierinātību par sniegto pakalpojumu, vaicāju darbinieka vārdu, ko atteicās izpaust. Teica, lai prasot Rihardu (domājams īpašnieks, vai uzņēmuma vadītājs) Darbinieks nebija ieinteresēts risināt situāciju, teica, ka klientu viņiem daudz un manas problēmas viņus neskarot.