www.sudzibas.lv russland minoritātes

russland - minoritātes

lai turpmāk nerastos domstarpības starp latviešu un krievu sabiedrību, vēlētos visus, kuri šajā vietnē raksta sūdzības, darīt to valsts valodā - t.i. latviešu valodā.
paldies par izpratni
p.s. ja krievvalodīgie nesaprata - poshol von atsuda!!! =)

K

K kostja_petroff 18.04.2009

ja mēs apskatām šī portāla lappusi, tad augšējā labajā stūrī varam redzet divus karodziņus un divus uzrakstus: Latviešu un Русский. Acīmredzot šī internetvietne domāta gan latviešiem, gan krieviem. Un atsauksmes var rakstīt gan latviski, gan krieviski.

к Какашка 08.05.2009

расскажи мне паан как жить правильно, научи уму-разуму кусок долбаёба.

O Ozols 19.05.2009

Autors ir pilnīgs idiots. Cilvēks var izteikties kaut ķīniešu valodā, idiot, ja tev grūtības saprast demokrātijas pamatprincipus, pats lasies prom no Latvijas, atradies te stulbs gailis.

P Pupiņa 19.05.2009

Mīļie draugi, attopieties.Tiem latviešiem, kas ir par krievu val. Latvijā, iesaku palasīt dažu labu šeit esošo krievvalodīgo komentu. Vai kaut vienā jūs pamanījāt pret sevi veltītu cieņas pilnu attieksmi ? Nožēlojamie roklaižas: jā valodas ir jāciena, cilvēks ir jāciena, nācija ir jāciena...bet kas notiek šeit. Jūs savu zemi nemīlat un ļaujat arī citiem par to ņirgāties. Savukārt šiem pašiem "apspiestajiem "krivvalodīgajiem, kuri te rāda savu krāšņo mātes valodiņu vis dažādākajās formās, derētu aizdomāties par savu kultūru. Galu beigās, no mūsu iekšējās kultūras ir atkarīga mūsu savstarpējo attiecību kvalitāte. Savukārt tiem, kas mīl savu zemi: nu nesteidzieties ar secinājumiem. Mūsu Latvijā ir ļoti daudz brīnišķīgu krievu, poļu, ukraiņu u.t.t., kuri šo zemi ciena tik pat ļoti kā mēs paši. Tie ir tie, kas vajadzības gadījumā stāvēs plecu pie pleca mums blakus, un sauks šo zemi par savu, tā pat kā mēs. Tie prot kā krieviski tā latviski, tie ir cilvēki kurus mēs cienīsim vienmēr, vienalga kādu tautību viņš pārstāvēs...Domāju, ka katram ir skaidrs, ka vairums no šeit esošajiem autoriem nevar gribēt, lai viņus cienītu. Diemžēl. Lieki piebilst, cik tas ir nožēlojami.

D Dima 11.06.2009

Es vispar nesaprotu kapec tik daudz komentaru kada smirdiga nacionalista sudziba?Uz to vispar nevajag reaget! Vai tomer sis jautajums ir ass un interese diezgan daudz cilvekus??Tomer atgr. pie valodas padomajiet: Kas ir Latvija?Kas ir Krievija? Vai PSRS un Krievija ir viens u tas pats, un var no Krievijas tagad prasit kompensaciju par okupaciju nedodot pilsonibu tiem cilvekiem kuri nodzivojusi seit vairak ka 40 gadu? Un padomajiet kapec latviski runa 2 milj., bet krieviski 130 milj. Un tagad padomajiet vai ir verts macities krievu vai tomer latvisu valodu. Liga un katrs cilveks pasaule nezinot krievu valodu aprobezo sevi.Vai es esmu nepatiess?:O Un dalit iedzivotajus uz krievvalodigiem un Latviesiem nav pareizi!Aizdomajies...

R Ru 04.09.2009

Ja kāds nevēlas lasīt krievu valodu, tad nelasiet! Cik nu var par vienu un to pašu?
Es pateikšu savu viedokli. Kamēr latviešu tauta nesapratīs, ka visiem mūsu valstī tomēr jāsadzīvo draudzīgi un kamēr neliksies mierā ar savu valodu (it kā tas ir visgalvēnākā problēma Latvijā), līdz šīm brīdīm mums noteikti nekas neuzlabosies. Šobrīd mūsu politiķi strāda pēc principa "skaldi un valdi!" un vispretīgākais, ka tas tiešām sadala mūsu sabiedrību. To var skaidri redzēt pēc šīs "sūdzības" un ne tikai, ar to var satikties reālajā dzīvē katru dienu.
Ticiet man, krieviem ir par ko apvainoties. Jūs neziniet, kā jūtas cilvēks, kurš dzīvo savā dzimtenē un savu vecāku dzimtenē, bet kuram nav pilsonības un nekādu tiesību un vēl pie tam redzēt daudzu cilvēku negatīvo attieksmi tikai par to, ka esi krievu tautības.
Tāpēc gribu atbalstīt iepriekšējo komentātoru un vēl reiz pateikt Aizdomājies...

S slota2 22.11.2009

poshol von atsuda

Interesanti, ko tas nozīmē un kādā valodā tas ir rakstīts?
Iepriekš tika minēta krievu valoda, pamēģināju kirilicā
- посхол вон атсуда. Arī nav nekādas jēgas.

Secinājums:
rakstītājs sirgst ar analfabētismu!!!

J Jana 22.11.2009

я просто в шоке. в стране бардак и хаос, кризис, правительство имеет всех несмотря на национальность, но все озабочены проблемой латышского языка! дорогие мои сограждане - в латвии есть только две национальности - одна из них " народ", вторая "чиновники". Это единственное наше разделение с недавних пор. и проблема языка -заметьте- тут вообще не причем.