Ruslan Reizmivesh - Krāpšana

Kopā ar trim citiem puišiem un viņu dēliem no Ukrainas (esot no guculu reģiona) uzdevās par ēkas iekšdarbu strādniekiem, paņēma naudu materiāliem un pazuda, darbu līdz galam neizdarot. Darba kvalitāte - ļoti zema. Tika iesākta koka dēlīšu apdare, bet pēc divām dienām "meistaru" vairs nebija. Telefons atslēgts, uz ziņām neatbild. Darba fotofiksācijā redzama rupja paviršība un acīmredzama neprasme izdarīt to, ko uzņēmušies. Patiešām ļoti žēl, ka nākas vilties cilvēkos no Ukrainas.

Вместе с тремя другими ребятами и их сыновьями из Украины (будучи выходцами из Гуцульского района) они выдали себя за внутренних работников здания, взяли деньги за материалы и скрылись, не выполнив работу. Качество работы - очень низкое. Началась отделка деревянных досок, но через два дня «мастеров» не стало. Телефон выключен, на сообщения не отвечает. Фотофиксация работы свидетельствует о грубой неряшливости и явной неспособности сделать то, за что взялись. Очень жаль разочаровываться в людях из Украины.

Papildināts Rudzpuķe 03.10.2023

Руслан Рейзмивеш

R

O oIo 03.10.2023

Man kaimiņam arī viens Ruslans piedāvāja piestrādāt. Esot bēglis no Ukrainas. Kad tam prasīja uzrādīt dokumentu, aizlaidās atpakaļ uz savu Bolderāju. Morāle; nevajag ticēt visādām pasakām un pirms dod kādam naudu, kaut vai nofotografēt dokumentu un sastādīt vienkāršu līgumu.