Rumbuls Rīga - Rumbuls Rīga

Jā vēl viens apliecinājums, ka auto nedrīkst pirkt Rīgas auto plačos, jeb tieši Rumbulī. Tikai iegādāts auto no Rumbuls auto plača un pirmajā dienā tika konstatētas problēmas. Diemžēl, tās tikai varēja konstatēt, kad auto bija kārtīgi uzkarsis. Cena bija ļoti laba un vizuāli arī pievilcīgs, bet tā pārdevējs Mihails Kagans diemžēl nepastāstīja kādas tieši problēmas šim auto ir. Un tās problēmas tiešām nav nelielas. Lūgums jeb informācija visiem, ka tomēr nepērkat mašīnas auto plačos ( Rīgas Rumbulis), it īpaši no šī cilvēka. Ceru , ka kādam šis plīdzēs.

S sumup 25.09.2023

miiljie cilveeki..tas ir svariigaakais kas jaapaarbauda..jaadarbina auto kaut tukshgaitaa peerkot.liidz jesleedzas motora ventilators..cik noprotu tev bojaata galvas bliive.un auto uzvaaraas...es kad peerku auto.ne gtik daudz jaapaardziivo ka ritoshajaa kautkas klaudz.bet tieshi motora darbjba..es mashinu darbinaaju pusstundu.