www.sudzibas.lv Ropažu novada pašvaldība Ļoti silti strādā tikai domā kā piebāsti naudu kabatā nevis veselību pagastu cilvēkiem

Ropažu novada pašvaldība - Ļoti silti strādā tikai domā kā piebāsti naudu kabatā nevis veselību pagastu cilvēkiem

Vēlējos izteikt sūdzību par Ropažu novads domāju viņi krāpnieki kuri apsola nedara, jo
kāpēc to uzskatu 1. Tāpēc ka viņiem kontā ārzemju paskaitīs ļoti liela summa otrs viņi nedomā par pagasta iedzīvotājiem jo ne var pateikt nē vispār runāšanu būves uzbūvi jo
cilvēkiem atļauj čakarēt prātus nevis liek īpašnieka uzsākot Vidi.
www.ropazi.lv

R

R Rex 3 18.05.2023

Ļoti slikti viņi strādā neko vidi nedomā par vid8

S sannas 18.05.2023

Pats saproti ko uzrakstiji?

Tur taču strādā žīdi un arābi...

RAMONA👀 18.05.2023

Skatos, ka Ropažu pašvaldībai nepietiek finansējums arī kādai izglītības iestādei.

Visi lidzekļi aiziet ux=z Ukrainu Zelenska bandai!

Kāpēc "slikts"? Viņi finansē karu Ukrainā, ka agrāk karu Arābstanā (Sirijā)...

Tepkši ka mēslu Krievijai taisā ar britu atļavu! Nerupējas par savam vēlētājiem! Nu tad pacelāt ienakumu nodokļus uz 70-90% un starpibu atdodiet Ukrainai! SLABO?

TepkšU*