www.sudzibas.lv Rolands Orleans Negodīgs cilvēks/darba devējs

AtrisinātaRolands Orleans - Negodīgs cilvēks/darba devējs

Rakstu šo sūdzību tikai tamdēļ,lai jebkurš cits,kam nākotnē sanāk saskarties ar šo kungu,intereses pēc meklētājā ievadot viņa vārdu un uzvārdu,atrastu šo manu sūdzību un varētu iepazīties ar manu un vēl dažu citu cilvēku rūgto pieredzi. Rolands Orleans ir cilvēks,kas nenorēķinās ar darbiniekiem,pat ja ir darba līgums un viss ir oficiāli,domājot,ka neviens viņam jau tāpat neko neizdarīs,jo viņam "tur augšā" visi ir pazīstami. Jāpiebilst,ka šim cilvēkam patīk stāstīt Minhauzena cienīgus stāstus par to,cik un kādi cilvēki no augstākajām aprindām viņam ir čomi un pazīstamie,kā arī to,cik maksā dažādas viņam piederošas lietas vai īpašumi,taču darbiniekiem,es atvainojos,sūda 1000eur nevar sakasīt pa mēnesi,tikai baro visu laiku ar solījumiem,ka nauda būs "rīt",izgudro dažādus neticamus iemeslus no sērijas "naudu suns sagrauza" un tā vairākus mēnešus no vietas. Darbinieki pacietīgi gaida,jo negrib kašķēties un bojāt attiecības,bet,līdz ko sāk parādīties problēmas dēļ naudas neesamības,pat vislojālākais darbinieks sadumposies,un tas Orleana kungam nav pa prātam,viņš redz,dusmojas,ka darbinieks uzdrīkstas iet uz VDI vai zvanīt viņa bijušajai sievai,no kuras viņam ir bail kā trusim no pitona. Esot vēl darba attiecībās ar šo cilvēku,bieži nācās dzirdēt,kā viņam zvana arī citi,man nepazīstami cilvēki,kuriem,pēc visa spriežot viņš ir parādā, un arī tiem nauda tiek solīta uz "rītdienu" vai arī viņš paceļ klausuli,izliekas par aizņemtu un nober "es tev pēc laiciņa atzvanīšu" , noliek klausuli un mierīgi turpina spēlēt spēlīti kompī. Vārdu sakot,šis cilvēks ir hronisks parādnieks,kuram neiesaku ticēt,neskatoties uz viņa suņa acīm un žēlabainajiem solījumiem,ka parādā nepalikšot. Nav cienīgs vīrietis kaut vai tikai tāpēc,ka lieliski zin,ka parādu nevarēs atdot,bet taisnību arī nespēj pateikt acīs un melo kā maza meitene. Kamēr pašam kaut ko nevajag,pakaļu nepakustinās. Pirms ielaižaties kādās darīšanās,padomājiet piecreiz!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Chelsey 06.06.2016

Sūdzību atsaucu, jo ar minēto personu esam vienojušies pārrunu ceļā, atsaucot sūdzības vienam par otru.

C

T tbb 19.06.2015

Jūs "melojat", droši vien padzīta darbiniece par kautkādām neizdarībām un tagad rakstat kautkādas muļķības.

J jurists8 21.06.2015

Neticu, pazīstu šo cilvēku kā godīgu cilvēku un ar cilvēkiem vienmēr ir noreiķinājies. Fantāzija tev strādā, skaties ka tik tas neatsaucās uz tevi atpakaļ.

C Chelsey 27.06.2015

Man tak vienalga, vai kāds tic manis rakstītajam vai nē, ticu, ka ir cilvēki, kas šo info uzies un vismaz 2x padomās, nevis akli ticēs uz vārda, kā to darīju es (un ne tikai). Uz mani nekas atpakaļ neatsauksies, jo saku taisnību, lai kā arī negribētos kādam ticēt, ka Rolands ir īsts svētais.

I indexM 27.06.2015

Tbb neraksti muļķības, ja neko nezini, šis tips nav samaksājis algas pusei Rīgas.

J joprojaamm_st_iveta 27.06.2015

puse riigas shitaadi gudrinieki. domaa ka nekas vinam taadam varenajam nebuus. nu nu
vislabaakais ka ar galiem lielaas, toch kaa maza meitene

S sikais77777 12.12.2015

Ir jā man arī palika 250€ parārā . nevaru nekādi viņu satikt, varbū kāds zin viņa adresi . gribētu apciemot viņu ar draugiem ?

S sikais77777 12.12.2015

U Ucufjfj 23.12.2023

Viņam objekts ir marijas iela 2 pretī origo.

K Kristīne 24.05.2016

Sveiki. :)
Ļoti priecājos,ka ir ielikta šī sūdzība,ceru,ka kādam palīdzēs,jo man diemžēl nepaveicās.
Sāku strādāt šī cilvēka,Rolands Orleans,ēdināšanas uzņēmumā,proti picērijā,nācās vilties jau pirmajā darba mēnesī,kurā alga jau kavējās,es,protams,vēl nezinādama kāds šis cilvēks ir patiesībā,īpaši neuztraucos,nav jau grūti pagaidīt pāris dienas līdz alga tiek izmaksāta.
Bet tad ar katru mēnesi situācija kļuva ar vien traģiskāka,divu mēneša algu vietā jau tika izmaksāta tikai viena..
Un tiešām,kā jau sūdzībā tika rakstīts sākās melu lavīnas,būs rīt,pienāk rītdiena,atkal rīt un tā katru dienu pat mēneša garumā.
Nerunāsim nemaz par darba apstākļiem,maiņā strādāja tikai viens cilvēks,kuram bija jāstrādā virtuvē,pie bāra un vēl arī pie kases jāstāv.
Šis cilvēks palika man parādā gandrīz 600 e..
Tad picēriju slēdza,solījās parādu izmaksāt,pagāja gads,vērsos Darba inspekcijā,kur diemžēl jau viss bija izdarīts tā,lai izskatītos,ka man viss ir ticis izmaksāts,ka esmu tikusi atlaista,lai gan es pati aizgāju.
Jāpiebilst,ka šis cilvēks,Rolands Orleans nebija viens,viņš sadarbojās ar savu bijušo sievu Ingu Lapu,kura teica,ka,ja nu kas,tad,lai lūdzot palīdzību viņai,viņa man palīdzēšot tikt galā ar Rolandu un saņemt savu parādu,bet beigās tieši viņa bija tā,kura darba inspekcijā visu izdarīja tā,lai man nekas nepienāktos.
Šeit tiešām var pielīdzināt teicienu - ''tāds tādu atrod'',divi vismelīgākie un liekulīgākie cilvēki,kādus pazīstu.
Un es tiešām neesmu vienīgā,kurai netika izmaksāta alga,tādu cilvēku ir daudz.
Par šeit ievietotajiem komentāriem runājot,visiem tāpat skaidrs,ka visi komentāri,kuros ir rakstīts,ka sūdzība ir meli,ir paša Rolanda vai viņa tuvinieku rakstīti.
Ceru,ka nevienam vairs nebūs jācieš no šo divu cilvēku bezkaunības.
Atceroties viņu melus,rīcību,pretīgi paliek,ceru,ka Jūs abi saņemsiet pēc nopelniem.

F Frīda 30.05.2016

Jūs paši dzīvē varat nonākt tādā pašā situācijā! Kad kāds jūs nepatiesi apmelo. To arī jums visiem gudriniekiem novēlu piedzīvot, lai jums dzīve neliktos tik SALDA!
Es domāju, ka visi, kas kaut ko raksta, par kādu cilvēku nezinot faktus nearko neatšķiras!
Inga Lapa, kurai draud krimināllieta, par profesionālo iekārtu zādzību, kuras nemaz nepiederēja SIA IP Pluss, pati varēs atbildēt, par visiem saviem darbiem! Inga Lapa visiem deklarēja, ka esot godīgākā persona, tad visi lasītāji, kuriem nav izmaksātas algas droši var griezieties pēc adreses: Rumbulas iela 35, LV - 1035, Rīga.
Rolandu Orleanu pašu kā suni izmeta no šīs firmas jaukā Inga Lapa, takā iesaku griezties tikai pie šīs dāmītes, kura pati strādāt netaisās, tikai dzīvo uz citu muļķu rēķina!