RnD baltic sia - mebeles

Blēžu dibinājuši IK (individuālais komersants) neko nezinot par biznesu un likumu. Līguma saistības netiek izpildīti laikā. Projektu uz rokas nedod, kamēr nenoslēdz ar viņiem līgumu(kurš ir ļoti nepareizi sastādīts) tātad projektu vajadzētu izstrādāt bez maksas, tomēr tas izmaksā 30Ls. Nekad neinformē par notikumu virzību(gribi kaut ko uzzināt zvani pats).Labos komentārus pievieno paši darbinieki. Mēbeļu kvalitāte nav no tām labākajām, neakurāts darbs. Mērīt galīgi neprot. Kā var izmērīt sienu, kuras garums ir 2m par 2.35m? Līdz ar to rodas problēmas Esiet uzmanīgi, kad tiek Jums izrakstīta kvīts par apmaksu. Kad no Jums tiek iekasēta nauda (60% no mēbeļu cenas), tad pats uzņēmējs nomaina mob. tālruņa numuru un nekad neuzzināsiet kas notiek ar Jūsu pasūtīto mēbeli. Ja palaimējas kādu mēbeli saņemt, tad pie uzstādīšanas esat klāt, un vērojat kā tiek mēbeles piem. Sienas piekaramie skapīši uzstādīti. Ja esat tikko veicis telpā remontu, tad priecājaties kamēr nav sabojāts. Neuzticaties šai firmai !!!!!Nevienam neiesaku vērsties šajā firmā(DIAMANTE LINEA sia, RnD baltic sia, Vidini mebeles, Duntes mebeles un Dmitrijs Tevlovs un Vitalijs Kapluns), ja nevēlaties sev galvassāpes, lielus telefona rēķinus, pazaudēto laiku, naudu un nervus.