www.sudzibas.lv Rita Grigule Krāpšana un slikts serviss

Rita Grigule - Krāpšana un slikts serviss

Vēlos darīt zināmu, logu un jumtu tirdzniecības iestāde Siguldā zem nosaukuma Kurzemes jumti dārza iela 29a. Darbojas ļoti aizdomīgs uzņēmums. Menedžere Rita atrodas pārsvarā alkohola reibumā, pasūtījumi notiek tikai skaidrā naudā, nekādi kvīti netiek izsniegti un logu kvalitāte neatbilst paraugiem. Kur skatās vid, kad uzņēmums tik atklāti krāpj cilvēkus un izvairās no nodokļu maksāšanas, apzagot valstī.
Neiesāku griezties pēc pakalpojumiem, jo gribot saņemt atlaidi uz pasūtīiem logiem bez čekiem, var gadīties ka iemaksājot avansu 50% no pasūtījuma, jūs paliksiet bez logiem, jo pārdevēja Rita Grigule, savā alkohola reibumā dēļ, vienkārši neatcerēsies, ka būtu saņēmusi iemaksu.
Man nepaveicās. Vēlos brīdināt arī jūs.

S sumup 18.11.2023

stukacs esi..forshi ka tevi piekraapa..jo acimredzot pati gribeji logus bez nodokljiem.ko nesuudzdejies pirms samaksas? pati gribdeji la leeto.?prieks ka zaudeji naudu.naakamreiz maksaasi oficiaali..esi veel sliktaka lar logu firmu.tu gribejj apkrapt valsti

S sumup 18.11.2023

zaglis apzaga zagli😃