Rīgas starptautiskais mācību centrs - Slikts serviss

Ļoti nožēloju ,ka neņēmu vērā daudzas sūdzības par šo uzņēmumu un aizgāju mācīties floristiku. No sākuma bija 4 cilvēku grupa. Pēc dažām nodarbībām viens cilvēks no grupas aizgāja. Līdz ar to nodarbības tika pārtrauktas, jo redziet 3 cilvēki tā vairs nav grupa.
Pateica, ka jāuzgaida pāris nedēļas, ka būs jauni cilvēki un tad turpināsim. Ka jebkurā gadījumā atradīs risinājumu, piedāvās citas iespējas. Nu jau pagāja gandrīz 2 mēneši, bet ne viens nav ne zvanījis, ne rakstījis, par atvainošanos vispār nav ne runas.
Administrācija tāda, ka tikai nosaukums, sēž sekretāre, kura knapi māk latviešu valodā atbildēt, ģīmis tāds, itkā tikko citronu apēda!
Dārgā RIS vadība- mainiet kolektīvu, jo pretējā gadījumā uzņēmums nebūs vairāk pieprasīts. Ļoti skumji, ka nākās vilties!