www.sudzibas.lv Rīgas speciālā pamatskola-Attīstības centrs skolotaji drausmigi izturas pret skolniekiem

Rīgas speciālā pamatskola-Attīstības centrs - skolotaji drausmigi izturas pret skolniekiem

Skola ir drausmiga atieksme,skolotaji var atlauties visu,pat nacas redzet vienu skatu pasai,atbraucu pakal bernam ,kamer vinu gaidiju iznaca ara klase,pie tas klases pienaca no citas klases puisis un saka sist un spardit citu puisi,nu spele ta nebija jo tas zens nezeligi sita pat meiginaja pa galvu trapit,bet trakakais tas ka skolotaja staveja klat un neko neteica,no malas izskatijas ka tas ir normas robezas tani skola.

S shaky 04.04.2013

Kad es tur mācījos, skolotājas nepieļāva tādu izturēšanos vienam pret otru. Bet es šo skolu beidzu sen - 2007. gadā, tākā varbūt tagad ir kāda jauna skolotāja, kura tiešām nav normāla. Tiešām, tādi jauki, pretimnākoši skolotāji kādi man bija šajā minētajā skolā, nav bijuši nekur citās skolās.
kaut gan, varbūt Jūs - maza-j pārspīlējat. Cik neesmu redzējusi gadījumus, ka vecāki bieži vien daudz ko pārspīlē.