www.sudzibas.lv Rīgas sociālais dienests. necilvēcīgi izturas pret 2.grupas invalīdi

Rīgas sociālais dienests. - necilvēcīgi izturas pret 2.grupas invalīdi

Vai tiešām sācies tiešais genocīds?!Ja jau sociālais dienests sācis necilvēcīgi un nežēlīgi izturēties pret cilvēkiem.Nespēju noticēt, kad viena 2.gr.invalīde izmisusi stāstīja, kā pret viņu izturas, viņa sociālajam darbiniekam saka, ka ir ļoti slikti, bet viņa tiek trenkāta no vienas iestādes uz otru- un galvenais par ko-lai saņemtu iztikas līdzekļus (būtībā valsts atņēma dzīvokli-nelikumīgas denacionalizācijas rezultātā, nezināmi ļaundari viņai uzbruka un piekāva gandrīz līdz nāvei-policija vainīgos neatrada, utt.) Šī sieviete bija laba ārste, kaimiņi pat nakts stundā nepieciešamības gadījumā griezās pie viņas.Bet tagad viņa tiek mocīta un pazemota, atsakot sociālajā dienestā palīdzību, tapēc, ka 12 gadus atpakaļ nodibinātā k/s (kas tika dibināts, lai apsaimniekotu savu dzīvojamo māju-nostrādāja k/s dažus mēnešus, jo alkatīgas firmas (valsts a/s), kas gribēja un vēlāk arī pierādīja un taisīja mahinācijas ar dzīvokļiem-atņēma apsaimniekošanu iedzīvotājiem un k/s pārtrauca reālu darbību.Taču pie dibināšanas tika ierakstītas katram dibinātājam pa pajai 30 Ls.apmērā-formāli, neviens šo paju nav redzējis un nav ar to pelnījis!!! Pat cilvēkam dzīvoklis sen atņemts! Taču sociālais dienests-kura uzdevums katru gadījumu izskatīt atsevišķi tagad pieķēries šai pajai-neskatoties uz visām vēstulēm paskaidrojumiem un izziņām par to, ka k/s 12 gadus nedarbojas!!! Citi pat miruši! Jautājums -vai tiešām šādi adrbinieki var strādāt socialajā dienestā. Cik zināms Rīgas Domes vadība-N.Ušakovs, sociālās komitejas vadība L.Kurdjumovs ir Saskaņas centra biedri. Ja viņi nespēj noregulēt sociālo lietu cilvēcīgu atrisināšanu-bet varbūt ir dots uzdevums-pēc iespējas vairāk cilvēkiem atņemt palīdzību- tad par kādām latviešu elektorāta balsīm Saskaņas centrs cīnās?! Vai tiešām pēc notikušā -ja vēl pirms vēlēšanām tas nāks zināms plašai sabiedrībai- atbalstītāji kļūs vairāk?!Bet varbūt tomēr labāk steidzamā kārtā šo jautājumu atrisināt!

K

S Saulītei 19.09.2011

Tiešām nevar saprast, kādi sātanisti tevi ir dzemdējuši un audzinājuši.

S Sauliite 19.09.2011

Mūžīgā kristiešu problēma - apvainoties brīdī, kad kāds tos neuzskata par pasaules centru! Tā kā dieva nav, nav arī Sātana, tātad sātanisti nevarēja mani dzemdēt, jo tādu nav! Tomēr, ja iztēlotos, ka tādi eksistē, tad labāk ir piedzimt sātanistu ģimenē, nevis kristiešu, jo sātanisti vismaz ir godīgi, viņi neliekuļo tik daudz kā kristieši!

V vērīgā 19.09.2011

Dievs nav mans iedomu draugs.Viņš patiešām ir- un viss noViņa ir radies!Viņš ir mūsu Tēvs, glābējs un draugs!Ja esi daudzmaz izglītots cilvēks, tad padomā kau vai par tādu lietu-kā pasaule un cilvēki ir radīti.Tie taču nevarēja rasties no nemateriālām lietām, kā reizēm apgalvo daži, kam nav argumentu, sakot-pavisam primitīvā formā-esot bijusi kaut kāda zeme un akmeņi un tad pēkšņi radās dzīvā radība un pēc tam cilvēks.Par šo tēmu var runāt ļoti plaši.Tas, ka daudzi sevi godājuši par kristiešiem, bet sirdī nav tādi un rīcība viņu bijusi noziedzīga- tā ir viņu pašu nelaime un par to viņi arī paši atbildēs Dieva tiesas priekšā! Un man par to nav -pēc tava ieteikuma ne jānošaujas, ne jālien sārtā (interesanti, kādu manis piebeigšanas formu izvelēsies nākamreiz?).Taču es uz tevi neturu ļaunu prātu, jo redzu, ka esi "nomaldījies" cilvēciņš, bet tev ir visas iespējas savas dzīves fundamentu izlabot, jābūt tikai pašas vēlmei. Dievs ir un Viņš soda!Un pēc tam arī Dieva tiesa ir.Un tu nevarēsi atrunāties, ka par to neesi neko zinājusi.Bībele ir tulkota visās valodās t.sk.latviešu, tur tu saņemsi atbildes uz visiem jautājumiem.Bet par to, kas tev ir neizprotams, griezies pie draudzes ganiem, lasi kristiešu liecības-ļoti interesantas grāmatas-kādi grēcinieki, kādi likteņi un kā kļuvuši par kristiešiem.Vēlu tev nostāties uz patiesības ceļa (kaut arī tagad tu spurojies pretī)!Esmu pat pārliecināta, ka pienāks brīdis un tu atcerēsies manis teikto.

S Sauliite 19.09.2011

Sākumā man par Tevi nāca smiekli, bet tagad man ir vienkārši žēl Tevis! Tavi ieteikumi man īsti nederēs, jo, ja arī kādreiz sākšu ticēt Tavam iedomu draugam, tad vispirms centīšos to risināt kā jebkuru šizofrēnijas gadījumu risina, bet ja neizdosies, tad kā lielākā daļa kristiešu - pirms nāves palūgšu piedošanu (iedomu draugs piedodot visiem) un tik un tā tikšu pārslavētajā paradīzē!
Un tas, ka es neuzskatu ēbreju rašanās eposu par ko saistošu, vēl nenozīmē, ka neesmu ticīga! Starpība ir tā, ka es nevienam neuzspiežu savu ticību (jā, Tu uzspied!)!

S Saulītei 19.09.2011

Gan kāds tev dzīvē ragus aplauzīs, uzreiz atcerēsies par garīgām vērībām, bet būs par vēlu...

S Sauliite 19.09.2011

Tāpēc vien, ka neesmu kristiete man nav garīgo vērtību? Zini kristietība nav vienīgā reliģija pasaulē!

V vērīgā 19.09.2011

Nabaga cilvēk, tu pat iedomājies, ka zini savu nāves stundu un zini, ka tev būs rezervēts laiciņš, lai formāli palūgtos un viss kārtībā.Ticība nav šizofrēnija.Pēdējā ir saslimšana, ja nezini. Domā par vārdiem ko tu raksti un saki, jo cilvēks tiks tiesāts ne tik vien par darbiem, bet arī par vārdiem.Bet tu šaja sarakstē esi gājusi par tālu.Ticību nevar uzspiest, par ticību var liecināt, kā to daru es.Tu vari to pieņemt vai noraidīt, bet manis teikto tu esi lasījusi, tātad esi par to informēta.

S Sauliite 19.09.2011

Ticība nav šizofrēnija, bet iedomu draugi gan! Ja par ticību Tu tikai liecinātu, tad Tu nebūtu pašpasludinājusi kristietību par vienīgo ticību! Kā jau teicu iepriekš, tas, ka es neesmu kristiete, vēl nenozīmē, ka neesmu ticīga. Es Tev nelieku ticēt savam Dievam, kā arī nedraudu ar to, ko mans Dievs Tev varētu nodarīt, tāpēc esi pieklājīga un paturi savu iedomu draugu pie sevis!

S Saulītei 19.09.2011

Kādas slimības paveids ir ateisms?

S Sauliite 19.09.2011

Ateisms nav slimības paveids, tas tikai par labu loģisko domāšanu liecina!

S Saulītei 19.09.2011

Visdrīzāk jau par sūdu klātbūtni smadzenēs!

S Sauliite 19.09.2011

Par sūdu klātbūtni liecini vienīgi Tu!

D Dace 21.09.2011

Interesanti palasīt kā no sūdzības apspriešanas cilvēki pāriet uz savstarpējiem apvainojumiem. Nu tas mums, latviešiem, raksturīgs! Skumji.
Vēlos atgādināt, ka mums katram ir tiesības uz jebkādu izvēli un tāpēc mēs nedrīkstam noniecināt otru cilvēku.
Bet par sūdzību - neredzu jēgu. Vai pēc šīs sūdzības cilvēki neies uz soc dienestu? Vai arī soc.dien. momentāli piešķirš šai sievietei pabalstu pamatojoties uz šo sūdzību?
Jā varu piekrist, ka no cilvēciskā viedokļa ir dīvaini, ka pēķšņi uzpeld tik veca pagātne, tomēr piekrītu viedoklim, ka ja ir jāsakārto papīri, tad tas ir jāizdara. Vienīgi ieteiktu soc.dien. izstāstīt kundzei viņai nepieciešamo veicamo darbību soļus. Un tad jau viss būs kārtībā.
Skaidrs ir viens, ar bļaušanu, sūdzēšanos vai bezdarbību lieta neatrisināsies. Iesaku Kaimiņienei palīdzēt savai kaimiņienei nokārtot papīru lietas un tā ātrāk nokārtot pabalstu lietas.

Lai jums visiem veicas!

Mazāk žults... vairāk laipnības un prieka :)

T ToDace 21.09.2011

No prieka vēders pilnāks nepaliek!

D Dace 21.09.2011

Un no sūdzēšanās paliek?
Paliek pilnāks tad, kad cilvēks PATS savas lietas labā ARĪ pakustās!!!

K kaimiņiene 23.09.2011

Dacei.Laikam jau nevajadzētu izteikt apgalvojumus, ja jūs nezināt situāciju.Atkārtoju -no sociālā dienesta 2.grupas invalīde (kurai tagad ir ievērojams veselības stāvokļa pasliktinājums, kas līdz tam jau nebija labs) tika trenkāta no iestādes uz iestādi, ierēdņi lika veikt darbības, kur bija jāsamaksā un galu galā tas nenesa nekādu labumu.Cilvēks izdarīja visu, kas viņa spēkos.Absurdu nevajag uzskatīt par "vecām lietām".Valsts nelikumīgas denacionalizācijas rezultātā (korupcija) atņēma dzīvokli, atņēma cilvēkiem -sabiedrībai, kuru viņi arī tika izveidojuši -pēc valsts aicinājuma (pēc tam vesela grupa darboņu noVNIA sēdās uz apsūdzēto sola, bet notika viss ka jau mūsu valstī notiek).Šo cilvēku gaišā dienas laikā piesita nezināmi bandīti, padarot par invalīdi, bet policija tā arī vainīgos neatrada. Cilvēkam katru dienu mokas, tagad knapi pat pa telefonu spēj pateikt atbildes uz elementārām lietām, traucēta runa no visiem pārdzīvojumiem. Lai nu kā, bet sociālā dienesta sūtība ir p a l ī d z ē t cilvēkiem, bet nevis viņus traumēt un pazemot viņus.Ja nu vienīgi nav uzdota "generālā līnija"- radīt tādus apstākļus, kas ir priekšnoteikums trūcīgo izmiršanai.Un tas notiek ar jauku sociālā darbinieku vai viņu priekšniecības smaidu-mēs taču nevaram citādi rīkoties.Laikam jau tiešām savādāk nesaprot, kamēr paši nav izgājuši tās mokas un nonākuši lūdzēja situācijā.Nu ko, varbūt tad paliks par normāliem cilvēkiem.Un tad, lai neviens nebrīnās, kad dzīvē sāk notikt neizturamas lietas-par ko tas viņiem?

M Marija_Sharapova 06.06.2012

''Taču sociālais dienests-kura uzdevums katru gadījumu izskatīt atsevišķi''

:D jūs tiešām labi zināt kāds ir sociāla dienesta UZDEVUMS??

likums visiem ir viens!

''Lai nu kā, bet sociālā dienesta sūtība ir p a l ī d z ē t cilvēkiem, bet nevis viņus traumēt un pazemot viņus''

Sociālajā dienestā strādā CILVĒKI! ja uz viņiem kliedz un matam lamājas 10 cilvēki dienā kā minimums grūti būt superlaipnam visu dienu. Dienas beigās iespējams saņemt arī formālu, nevis sirsnīgu attieksmi!
Jūs pastrādātu nedēļu dienestā un būtu pārsteigti cik daudz jauna par sevi var uzzināt, visvairāk krievu valodā un no visām pilngadīgām vecuma grupām - 18-90!! Pieprasīt, nevis sadarboties cilvēkiem interesē.
jā filosofija "man pienākas" ir absurda!
Sociālie darbinieki, palīdzības organizatori strādā ar pabalstu sistēmu, kas pati automātiski pēc aptrēēkiniem un sniegtajām zinām sarēķina pabalsta apmēru un kam pienākas, kam nē! Tā reti kad pieļauj būtiskas kļūdas!!

pabalstu ņēmēji
atcerietes- kā Jūs izturēsities, tā jums arī atbildēs!
Jā sociālie ir mācīti cilvēki, bet viņi arī ir cilvēki!
Ja jums izdodas izveidot konfliktu ar darbinieku, tad paši visdrīzāk komunikāciju esat uzsākuši ar nepareizo toni!!

Cieniet arī darbiniekus!!

A Artursss 06.06.2012

Mūsu valstī, diemžēl, ir šāda politika: necilvēcīgi un nežēlīgi izturēties pret VISIEM un tikai pasliktināt cilvēku dzīves kvalitāti!