www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Tumsā tumšie transporta kustību saraksti

Rīgas Satiksme - Tumsā tumšie transporta kustību saraksti

Labdien! Saraksti pie transporta stāvvietām ir neizmantojami rudens, ziemas, pavasara pēcpusdienās. Arī novietojums reizēm ir neērts. Tā ir atklāta ņirgāšanās par sabiedriskā transporta izmantotājiem, nekaunoties "plēst" naudu par tik nesamērīgi dārgām biļetēm un gada laikā neveicot absolūti nepieciešamākos uzlabojumus. Nav arī skaidri kontrolieru "uzbrukumi" gadījumos, kad transporta līdzeklis kavējas vairāk kā pusstundu ( konkrēti Imantā ATC "LATINA"). Ja mēs (pasažieri) pildām savu pienākumu - pērkam biļeti par braucienu, pieprasām pildīt arī jūs savējos, pretējā gadījumā varam sodīt arī jūs tikpat cītīgi, kā to dara jūsu darbinieki ( varbūt katra kontroliera, transporta līdzekļa vadītāja kabatā būtu kvītis ar sūdzību ierakstiem). Kaut kā taču jācīnās ar satiksmes darbinieku nekontrolēto patvaļu. Kāpēc braucot, piemēram, uz Mežaparku, jūtos kā modernā lopu vagonā, kur logi aizlīmēti ar reklāmām!? Paldies, ka internetā iegūstama plaša informācija par satiksmi Rīgā.Ar cieņu,Māra

E