www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Trolejbusu vadītāji pārkāpj noteikumus

Rīgas Satiksme - Trolejbusu vadītāji pārkāpj noteikumus

Mjā! Bieži gadās situācijas, kad nogriežos no Stārķu ielas uz Dzelzavas ielu, bet vienlaikus izbraucošais trolejbuss no pieturas Stārķu iela, tai vietā, lai nogrieztos uz Dzelzavas ielu pa savu joslu, trolejbuss mūžīgi brauc man virsū un lien manā joslā! Citreiz malā ir apstājušies smagie. Ne vienu reizi vien tas ir izraisījis avārijas situāciju. Nesaprotu, kādēļ, izbraucot no pieturas Stārķu iela, trolejbusi nogriežas uz Dzelzavas ielu nevis pa malējo(savu) joslu, bet uzreiz lien vidējā, izraisot avārijas situācijas!Vai no Rīgas satiksmes man kāds to paskaidros?

H Hugo Djego 19.12.2009

Njā, tad jau pavisam nepatīkmas uzbrauciens.

T trolejbuss 28.12.2009

tapec, ka trolejbusam ir tiesibas izbraukt no pieturas laicigi, nav jalaiz garam vieglo auto karavana. Citadi trolejbuss kavees grafiku un trolejbusa pasazieri nakamo reizi brauks ar mikrinu.

D Dīī 31.12.2009

Trolejbuss nepareizi komentē! Acīmredzot ar trolejbusu komentētājam nav nekāda sakara.

Nobraucot no Stārķu ielas pieturvietas, trolejbusi tiešām " lien" otrajā joslā, jo diemžēl kontaktvadu izvietojums pagriezienā mums neļauj to izdarīt no pirmās joslas- trolejbuss vienkārši tur atraujas no vadiem!

Tā kā lūdzu, Agnese, esat iecietīgāka pret trolejbusiem šajā vietā, jo diemžēl tie ir " piesieti" pie vadiem... Pasmaidiet, nākamreiz un palaidiet to piesieto transportlīdzekli... :)