Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Пришла с хорошим настроением пополнить студенческий 01.10.21 в 9: 45 была на спикеру 1 сотрудница Эдитэ и её коллега красноволосая. Прошу продлить студенческий, меня посылают, на все факты что нам дали разрешение, посылают, грубо. Затем я прочла сообщение от работника техникума, что удостоверение продлено и мы сможем продлить э талон. И только тогда она решила позвонить и спросить у начальника. Красноволосая рядом поддерживала. Она мне продлила, но на последок сказала своей коллеге при мне, что начальство о моём техникуме ничего не знало. Научите своих работников общаться с клиентами!

06.10.2021

S Sintiya 07.09.2021
Kavēšana

Katru dienu plkst 8:21 un 8:33 neatbrauc 15 autobuss, uz pieturu dienvidu tilts.
Kāve 20-30 minūtes!

S Sudzibas.lv Admin 25.10.2021

2 280509-20628 11.09.2021
Nezinams

Ludzu jus varat pasakt es nezinu bet mikroautobusos var skoleniem bezmaksas

S Sudzibas.lv Admin 15.10.2021

M Melānija Bisniece 13.09.2021
Kavēšana

Kārtējo reizi 15 autobuss Jugla - Dārziņi kavē divus norādītos laikus ! Vispār nav 8.19 un pat 8.31 nav ! Tā vietā atbrauc 8.35 , iepriekš atbrauc 8.27 , tad vajag mainīt laiku , jo cilvēki rēķinās !

S Sudzibas.lv Admin 15.10.2021

M meStonks 16.09.2021
Ierastā attieksme, kavēšanās

9.autobuss ar borta nr. 79730 ierodas Abrenes ielā ar nokavēšanos, jāizbrauc 18:34, vēl atļāvās pīpēt nevis uzreiz braukt, ja jau laiks iekavēts.

S Sudzibas.lv Admin 25.10.2021