I ingus 01.02.2009

Lūk, labs jautājums - es aŗi nesaprotu, kāpēc man ir jāsalst? Apkure vispār nedarbojas, izslēgta. Ja ir konduktors, tad reizēm ieslēdz, lai tā nenosalst. un vēl, kad redz kontroli iekāpjot, tad ieslēdz. pasažieris nav nekas.

G Ghh 01.02.2009

Tapeec, ka valstij pilniigi piedirst par tevi un mani... pohuj.

н Н. 23.03.2009

Man ir cits jautajums - kapec kad vajag, kad ir ziema kad ir auksts laiks - tad kartigi neiesledz apkuri, bet tuvak pie pavasara - tik griez, vaditaji-konduktori sez maikas, bet pasazieri kurtkas!?

B Baņkieris 26.03.2009

Hi, hi!
Apkure biļetes cenā nav iekļauta!
Par 40 santīmiem mēs apņemamies jūs nogādāt no punkta A uz punktu B, bet par apkuri runas nebija!!!

N nikidijs 10.04.2009

:D:D:D:D ņemat līdzi savu kurināmo un būs silti :D

A Argeddo 02.11.2009

Braukaa taksī un nepis mozgus!!!

л Лялька 22.01.2010

потому что ВАМ, уважаемые пассажиры, обязательно принципиально хочется входить и выходить через все двери транспортного средства и не важно на улице +30 или -30. Следовательно отопительные элементы попросту не успевают нагреть салон. Вот и подумайте - кому ВЫ больше вредите. :)))))