Rīgas Satiksme - e-talons

Lai vai kā, bet līdz šai dienas man nav bijušas sūdzības par RS. Tātad.. šodien gāju papildināt savu e-talonu. Tā kā šogad pabeidzu 12-to klasi, iegāju vēl RS mājaslapā pārliecināties līdz kuram datumam man vēl būs skolēnu atlaida. Tur viss forši sarakstīt, ka 10.-12. klases skolēniem līdz 15.09. un studentiem līdz 15.10. Tā kā esmu iestājusies universitātē, tad domāju, ka gan jau viens no tiem datumiem arī attieksies uz mani. Kā nekā gan skolēniem, gan studentiem biļešu cenas vienādas. Un šodien, ieeju Narvītī, bet tur man pasaka, ka nekādas atlaides nav. :( nu labi, viņiem nav jēgas neko prasīt, tāpat nezinās, eju uz RS Klientu centru. Tur man pasaka fantastisku ziņu - ja tu esi beidzis 12. klasi, tad skolēna atlaide darbojās tikai līdz 31.07. Un protams, lai dabūtu atlaidi ir jādabū izziņa no skolas. Uzskatu, ka ir pareizi, ka nav vajadzīga atlaide tiem skolas beidzējiem, kuri neturpina mācīties, bet.. ja man e-talons būtu jāpapildina 01.08. to tāpat nevarētu izdarīt, jo daudzus līgumus ar augstskolām jau slēdz tikai augustā. Un tāpat, kamēr neesi samaksājis, tu oficiāli neskaities vēl kā students. Lai nu kā, bet vismaz kaut kur varēja ielikt šādu informāciju. Savādāk tagad sanāk tērēt laiku un naudu lietām, kuras jau sen varēju izdarīt, ja par tādām būtu paziņots. Ceru, ka citi izlasīs šo ziņu un jau laicīgi zinās, kas jādara. :)

. . 16.08.2011

Kārtējā gudrīte: vismaz mācīsies augstskolā un gudrāka paliksi! Ja paliksi, protams! A varbūt nākotnē klūsi par e-talonu tirgotāju un taisnības cīnītāju.

PS. MAn pie kājas ko tu atbildēsi. Tas tikai pierādīs tavu stulbumu!

I inata 18.08.2011

nav obligāti atlaides pēc skolas beigšanas, tas ir atkarīgs no skolas un klases audzinātāja.Piem es kad beidzu, mums pirms eksiem klases skolotāja izsniedza iziņas visai vasarai.Rīgas satiksmē nav tāda likuma, ka vel pēc sk beigšanas viņiem būtu jāpiešķir tev atlaide bez izziņas.

L Līga 19.08.2011

Inata.
Es zinu, ka nav obligāti atlaides pēc skolas beigšanas. Tieši tapēc skatījos RS mājaslapā līdz kuriem datumiem tad ir. Visur figurē tikai divi datumi 15.09. un 15.10. Bet 12ās klases beidzējiem ir tikai līdz 31.07. (ja nav izsniegtas nekādas citas izziņas, un tas nekur netika minēts). Biju ļoti neapmierināta ar to, ka nekur nekas nebija ziņots, tāpēc tika lieki tērēts mans laiks un nauda. Man jau RS paskaidroja, kāpēc tas ta ir. :)

L Līga 20.08.2011

Jā, man bija *tieši* tā pati situācija. Tikai pirmais, ko es darīju biju zvanīju uz tālruņa numuru, kas norādīts otrpus personificētajam e-talonam. Visu nokārtoju tajā pašā dienā- esmu iestājusies LU (budžetā), aizgāju tad uz galveno ēku, info centrā man izprintēja izziņu un tad tikai vajadzēja aiziet uz klientu centru. Aizgāju uz to, kas netālu no VEFa, godīgi sakot, viena no labākajām klientu apkalpošanām, ko esmu pieredzējusi Latvijā, un man jau atkal bija atlaide ^_^ . Tā kā, lai gan skolēnu atlaide beidzās 1. augustā, jāatzīst, ka visu var operatīvi nokārtot :)