Rīgas Satiksme - Cilvēciskums

Kur Rīgas satiksme ir cilvēciskums un loģiskā domāšana? : (
šorīt meita kā katru rītu brauca ar autobusu uz skolu. Katru reizi nopīkstina savu skolēna e talonu. Šorīt pīkstināja un laikam nenostrādāja. Kontrole izmeta ārā no autobusa. Jo uzrādīja kā nav nopīkstināts. Ārā lietus līst uz skolu jāskrien, kuru protams neapmeklēja pirmās stundas, dēļ kontroles. Meita ārā pieturā raudāja jo bija pārliecināta kā nopīkstināja. Vai tiešām nevarēja palūgt nopīkstināt vēlreiz? Tāpat tas e talons ir skolniekiem un apmaksāts. Nesmuki izdarīja kontrolieri. Meita lūdza lai paskatās kamerās, jo esot nopīkstinājusi. Žēl, ka dēļ šo izvājinu meitai bija jākavē skolā un ārā lietus laikā pieturā jāpārdzīvo un jāraud.

05.04.2024

Atbilde no Rīgas Satiksme Pārstāvja atbilde 05.04.2024

Pretenziju gadījumā aicinām rakstīt uz [email protected], norādot precīzus datus.

L Lietotājvārds_123 05.04.2024

nabadzīte...,būs kārtējā trauma... vai, vai, vai...

T Tautins 05.04.2024

Tu saproti tas nav kā pieaudzis cilvēks, kurš tēlo baigo dzelzsvīru, kur kaut kādi pārmetumi pilnīgi pie pakaļas. Un to es tiešām nesaprotu par Rīgas Satiksmi, skolēniem tāpat viņa bezmaksas, kāds tur sakars, ja aizmirsa nopīkstināt. Saprastu, ja mēnesī būtu kāds ierobežojums, cik reizes mēnesī brauc, tad jā, bet ir BEZLIMITA un BEZMAKSAS.