www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme biļešu kontrolieri!

Rīgas Satiksme - biļešu kontrolieri!

Šodien 3,augustā,es Vaidavas ielas pieturā iekāpu 23.maršruta trolejbusā.Biju neizgulējusies un aizdomājusies (mana vaina) tāpēc neizsitu e-talonu,pēc minūtes pie manis pienāca vīrietis džinsos un vestē un lika uzrādīt biļeti.Ļoti satraucos,jo pēc kontroliera viņš neizskatījās,taču neko nevarēju darīt,vīrietis lika kāpt man Dominas pieturā ārā un maksāt sodu 20,-eiro,tā kā tādas summas man uz sitiena nebija,vīrietis sāka rakstīt kaut kādus papīrus un pieprasīja man dokumentu,ko es uzrādīju,lai gan man tas nebūtu jādara,jo kā es varu zināt,kas viņš ir.Attiecīgā Rīgas satiksmes noteiktā trafarētā forma šim vīrietim (AIGARAM KLEMPMANIM,uzvārda galotne var būt savādāka,jo šī te kaklā karājošā zīmīte bija paslēpta aiz vestes,tāpēc uzvārdu nevarēju salasīt,tātad formas viņam nebija.Ar kādām tiesībām viņš man uzlika sodu,tā īsti nevaru saprast,jo pats viņš neievēroja likumā paredzēto kārtību,attiecībā uz formas tērpu.Kā rīkoties šādā situācijā?Mani,strādājošu sievieti,kas bija aizdomājusies var sodīt,bet smirdīgi un novēmušies bomži tiek vienkārši izsēdināti no transporta ārā un pēc minūtes tie iekāpj nākošā transportā un miera vējos turpina ceļu.

W

O Oskars1241 12.08.2016

Pie visa tu pati atzīsti savu vainu, ko tad tu te grasies sagaidīt? Nekas tev nebij jāuzrāda, nekas tev nebij jādod viņam.